Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Pogaduchy

W tle dyskusji o roamingu puszczę w enter pewną myśl. Stawki w roamingu na internet cennikowe poszły w dół. Krajowe - niestety nie. Może Orange zlikwiduje cennikową stawkę 25 gr za 50 kB i zrówna ją z roamingową 10gr/MB? każdemu czasem zdarzy się zapomnieć włączyć pakiet, zapomnieć o końcu ważności, wykorzystać za szybko...
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 dobra propozycja.....podpisuję się rękami i nogami pod tym postulatem 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Pogaduchy

Wczoraj byłem offline, bo wydłużyliśmy sobie weekend i cały dzień jeździliśmy na rowerach :)))

Dzisiaj jednak już zakasane rękawy i razem z @Piotrek i @PawelW pracujemy nad projektami nowej części Nasz Orange, która będzie poświęcona pomysłom i sugestiom jak ten wyżej od @Piotrekk85 🙂 Zlotowicze pamiętają 😄

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
Wczoraj byłem offline, bo wydłużyliśmy sobie weekend i cały dzień jeździliśmy na rowerach :)))

Przed chwilą wróciłem z rowerka, w marcu kupiłem na promocji Ramblera2 i pogoda ładna to zaczynam go ujeżdżać.:D

  A że mniej jestem tu?  Wiosna, panie, wiosna! Zaraz idę trawkę kosić.

Na końcówkę zimy zamontowałem piec co z podajnikiem i ja drugi dzień się wkurzyłem mocno bo energetycy prąd wyłączyli na pół dnia i ogrzewanie stoi a raczej leży. 😞

 No to postanowiłem że będzie miał własne autonomiczne zasilanie z fotowoltaiki.

A potrzeba średnio 100W momentami 320W przez 24godz/dobę.

Jestem na etapie obliczeń i doboru poszczególnych elementów tej "elektrowni".

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg  to może u mnie w mieszkaniu wykombinujesz jakąć mini elektrownię 😜 Na balkonie częstoi wieje, jak to w Kielcach, to może jakąś wiatrową założymy 😜 😜 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Pogaduchy

@Anonim  - Czy fotowoltaika czy wiatrowa to koszt zbliżony czyli około 7~8zł/wat mocy.

Musisz ustalić swoje potrzeby tzn zrobić bilans a potem policzyć ile to będzie kosztowało.

No i ważne: on-grid czy off-grid ? 

Na balkonie w bloku to nie zaszalejesz ale pobawić się można. 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Pogaduchy

Tak wogóle to dziś Międzynarodowy Dzień Telekomunikacji 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 masz jakiś błąd w swoim podpisie 😜 Jak się klika w "Jak założyć nowy temat?" to pojawia się dziwna strona 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Pogaduchy

Może ja wirusy rozsyłam po NO? 😛

Na poważnie, to jest film w wersji obrazkowej jak założyć nowy temat (wiem, że brzydki, ale ładniej nie umiem).

Jeśli masz wielokrotnie, to użyj dobrej przeglądarki 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mi najbardziej do gustu przpadła ta biała kropeczka 😜