Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Pogaduchy

Ekstra, @mabud73, @Misiek62. Coraz więcej świątecznego klimatu! Lubię to! 😄
Przerabiałem avy na podstawie grafik z widoku posta i chyba stąd mniejsza rozdzielczość. W widoku komentarzy wyglądają ok, ale jeśli będziecie chcieć to zrobię z większych rozdzielczości 🙂

@Anonim, ale jak to? Zapomniałeś już jak samodzielnie zmieniać avatar? 🙂 Pokażę Ci trochę inny sposób 🙂 Wchodzisz na tę stronę:
https://nasz.orange.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-icons:external
i w miejscu "Adres URL" wklej ten adres:
https://nasz.orange.pl/t5/image/serverpage/image-id/2509iEA7E8D0720AD5587

Potem klik w "Ustaw avatar" i powinno zadziałać 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Oj, Artur, ja mam sklerozę! Z Twojego posta najpierw zapisałem i wkleiłem. Z wrażenia nie zobaczyłem treści komunikatu. Wydaje mi się, że to było o zmniejszeniu. Dzięki za moc sprawczą jaja....z którego klują się nawet koty.

Dzisiaj też próbuję dorzucić w edycji kolejne moje przemyślenia. Zbliża się Wielkanoc i zmiany na NO też są ciut ładniejsze za sprawą smerfa pracusia i próbującego mu w tym przeszkodzić zgrywusa. Papa smerf jednakże czuwa i składa obiecanki jakieś...że Mikołaj, że coś tam jeszcze Emotikon: Mrugający A mnie się podoba, że jest rzesza ludzików lubiących tutaj zaglądać. Miłego dnia wszystkim Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Pogaduchy

Wy sobie tu gadu-gadu a ja od powrotu ze zjazdu dopiero dziś mam troszkę luźniejszy dzień... 😄

  Kupa roboty ze zmianą pieca CO , okazało się że rury dodatkowo trzeba było przemeblowywać. Ale rozruch był i jest OK.  😄

  Wczoraj wędzenie na święta robiłem, miałem jakieś foto wrzucić ale postanowiłem nikogo nie drażnić.

   W końcu zaległości w czytaniu trzeba nadrobić....

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Jozefg napisał(-a):

Wy sobie tu gadu-gadu a ja od powrotu ze zjazdu dopiero dziś mam troszkę luźniejszy dzień... 😄

  Kupa roboty ze zmianą pieca CO , okazało się że rury dodatkowo trzeba było przemeblowywać. Ale rozruch był i jest OK.  😄

  Wczoraj wędzenie na święta robiłem, miałem jakieś foto wrzucić ale postanowiłem nikogo nie drażnić.

   W końcu zaległości w czytaniu trzeba nadrobić....


@Jozefg,emisja CO2 z fajki i kotła CO murowana. A do tego cała okolica  pewnie chciałaby Ci coś zwędzić (zakosić)...wędzonego. Miłego czytania Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Pogaduchy

Wielkie dzięki za naprawę przeczytane/nieprzeczytane. I plusik za więcej koloru w ikonce po lewej 🙂

2017.04.12_19h57m35s_001.png

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Robi się coraz bardziej nastrojowo, a koledzy @Mikołaj i @Artur "zmieniają garniturki, jakby szykowali się na rezurekcję Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tylko ten check box razi po oczętach Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mija pierwszy dzień świątecznych wrażeń, toteż pokuszę się na sformułowanie tezy, iż dzieci mają odlotowe pomysły Emotikon: Bardzo szczęśliwy Otóż, dziadzio "gimnastykował się" w śmiesznej zabawie "Twoja twarz brzmi znajomo" Emotikon: Mrugający

Slim Gaillard.pngSlim Gaillard jaz.PNGTylko gitary nie miałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Pogaduchy

jak ulał! ach, ten świąteczny cukier... 😄

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Pogaduchy

@Anonim    Jak Fajnie 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Pogaduchy

ahahaha 😄 😄 😄

 

@Rafał, musisz zostawić ten avatar na dłużej! 😄 😄 

 

Zrzut ekranu 2017-04-17 o 20.32.54.png