Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pogaduchy

Czas na emeryturę 😉 na forum 🤣
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur co rano na MTB 6 km, chyba wiosenny powiew mnie dotknął, dlatego tak na NO pomykam, prace teraz mam mniej absorbującą to więcej czasu dla forum 😉

@Piotrekk85 do emerytury to ty masz daleko, tej w pracy i na NO 🙂

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur, zdarza Ci się widywać męskie grono o spokojnym usposobieniu?  W tak licznym i przeważającym nad kobiecą częścią Społeczności nie trudno o pyskówki. Dobrze, że nie ma kufli, bo niejeden by się niechybnie roztrzaskał Emotikon: Mrugający Widzisz, mój pomysł dożywotniego H kłóci się pewnie z ustalonymi zasadami, ale skoro @wscieklaewka prosi, to przynajmniej wpadaj częściej. Bez Twojego wigoru, nasi modowie nawet pochowali się po kątach i coraz rzadziej są widoczni w dyskusjach Emotikon: Język Nie ma komu zmienić szat zimowych na wczesno wiosenne zaranieEmotikon: Szczęśliwy 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Arturnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

O jejku @Artur jakże mi się zrobiło miło 🙂 aż się zakasłałam ze wzruszenia Emotikon: Szczęśliwy

 

(...)

Otworzyłeś już sezon rowerowy ? Emotikon: Język


Do usług! 😄

Dla mnie sezon rowerowy trwa cały rok, Ewku. Właśnie wróciłem z pracy - bardzo przyjemne 12 km na rowerze. Przez pierwsze 1-2 km może trochę zimno, ale przebieranie nogami robi swoje i szybko temperatura na zewnątrz staje się nieistotna. Jesteście tu grzeczni? Coś się zmieniło, gdy mnie nie było, poza tym, że @Anonim idzie jak burza i zdetronizował @Piotrekk85? 😄


Się wie, się pamięta że Ty dla zdrowotności i utrzymania kondycji ( ona najważniejsza przecież ) pokonujesz tym swoim przyjacielem na dwóch kółkach niesamowite odległości i manewry też ( a w godzinach szczytu to wyczyny kaskaderskie również Emotikon: Język ) coby jak najszybciej, przebierając nóżkami dotrzeć do  przytuliska i azylu Emotikon: Bardzo szczęśliwy swego ciepłego 😉

Pytasz czy jesteśmy grzeczni ? no to ja Ci odpowiem że czasami przez roztargnienie  to może i tak Emotikon: zakłopotany 

@Piotrekk85to jest człek 🙂 król forum - nie do obalenia przez nikogo - no, taka prawda  oczywista oczywistość 😉

A z resztą tu wszyscy są ( wyłączając mnie, bo ja laik i zielona w ich tematach jestem ) oki doki 😉 super ludzie 😉

 

 

 

 

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Czas na emeryturę 😉 na forum 🤣

Ale nie dla Ciebie @Piotrekk85 🙂 🙂 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Artur, zdarza Ci się widywać męskie grono o spokojnym usposobieniu?  W tak licznym i przeważającym nad kobiecą częścią Społeczności nie trudno o pyskówki. Dobrze, że nie ma kufli, bo niejeden by się niechybnie roztrzaskał Emotikon: Mrugający Widzisz, mój pomysł dożywotniego H kłóci się pewnie z ustalonymi zasadami, ale skoro @wscieklaewka prosi, to przynajmniej wpadaj częściej. Bez Twojego wigoru, nasi modowie nawet pochowali się po kątach i coraz rzadziej są widoczni w dyskusjach Emotikon: Język Nie ma komu zmienić szat zimowych na wczesno wiosenne zaranieEmotikon: Szczęśliwy 


@Anonim

Kiedy zakwitną piękne Wasze ogrodowe malwy ?

Czytałam gdzieś, że dopiero w czerwcu ale nie wiem czy to prawda Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie wiem @wscieklaewka. Przyroda nieco przyśpiesza z wegetacją coraz częściej. Kiedyś tulipany królowały na rabatkach miejskich w czasie pochodów pierwszomajowych. Teraz, przez te mutacje i modyfikacje, prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, aniżeli opisy botaniczne pokryją się w dzisiejszej rzeczywistości z tą minioną epoką.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Będzie trzeba zmienić termin pochodów, na wcześniejszy 😉

W Wimbledonie też mają kłopot, bo truskawki się już kończą, gdy zaczynają turniej...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, ja to widzę nieco inaczej. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale może ma związek z ocieplaniem się klimatu? Imprezy przenoszone są na kiepską aurę do radowania się. Grzana kiełbaska, czy krupniok nie smakują, gdy jest zimno Emotikon: Język Chyba się starzeję Emotikon: Smutny 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim kiełbasa z rożna teraz to fajna sprawa, smakuje wyśmienicie i można się przy grillu ogrzać 😉

Jak jest pogoda, ostatnio było kilka ciepłych dni, to grilla rozpalałem, ja otwarłem już sezon na grillowanie i wędzenie kiełbasy czy szynki 😉