Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Łał Emotikon: Mrugający aleś mi smaka narobił @Anonim Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Dwa dni temu przechodziłam obok blokowego ogródka i widziałam czubeczki zielone ( chyba żonkili ) ale co z tego jak znowu zapowiadają jakieś ochłodzenie w naszym regionie 😞

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Zawsze możesz je odgrzać na kuchence 🙂  jak wystygną @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka ale mrozu to już nie będzie, coraz cieplej, te -1" czy -2" w nocy to fraszka 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja już schowałam kurtkę zimową i nie mam zamiaru prać jej na nowo 🙂 Tank you @Anonim

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Dwa dni temu przechodziłam obok blokowego ogródka i widziałam czubeczki zielone ( chyba żonkili ) ale co z tego jak znowu zapowiadają jakieś ochłodzenie w naszym regionie 😞

 


@wscieklaewka, a u mnie przebiśniegi już kwitną, a niedługo będą krokusiki....

 

Ela


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Lubię to 🙂 @Ela12 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Obyś się @wscieklaewka nie przepraszała z kurtką. Jak oglądam w mediach starszych wiekiem ludzi, którzy twierdzą, że jak długo żyją, różnych (konkretnie wypowiedzianych) zjawisk jeszcze nie przeżyli, to śmiać mi się chce, że albo mieszkali na Barbados, albo urwali się z księżyca Emotikon: Język Przyroda w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie potrafi pokazać swoją nieobliczalną moc. Wiedzą o tym doświadczeni ogrodnicy, sadownicy i rolnicy, tylko MPO (Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania-może przyjdzie odwilż) co roku jest zaskakiwane. Kierowcy, potwierdzicie?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Pogaduchy

To jedne ze zdjęć z mojego ogródka sprzed kilku lat:

 

DSC00012.JPGDSC00023.JPG 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja mam swój pogląd 🙂 kości moje wciąż coś tam chroboczą raz o tym, to znów o tamtym Emotikon: Smutny Emotikon: Wściekły ale kurtki na pewno nie zmienię na tą wypraną i schowaną 🙂 Turlam się w wiosennej wiatrówce a ludziska co niektórzy gapią się ino na mnie i pytają czy mi jest ciepło 🙂 ale ja to lubię Emotikon: Język @Anonim