Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pogaduchy

Najwyraźniej, dorośli mężczyźni lubią porównywać kto ma większego (czy też raczej w tym wypadku mniejszego) piksela, to mamy takie głupie bawienie się w 4K.
Z liczbą kanałów, które można zliczyć na palcach jednej ręki, które w dodatku nadają nieznaczną część audycji w 4K (bo większość produkcji, nie była do tego przygotowana). 😄

Ja tam czekam na TVP 4K, który będzie nadawać Znachora Mrugający robot
Albo Polsat 8K z Kevinem na święta, który będzie można oglądać na swoim 40 calowym telewizorze. Nie wiem, jakoś mnie to na chwilę obecną w ogóle nie rusza. Może jakbym miał 50 metrowy salon, to bardziej by mnie intrygowała ta technologia, a tak 80-calowe ekrany to zdecydowanie nie dla mnie, a co za tym idzie, 4K, 8K, i Ultra Super Giga Hyper HD 1024K będą kończyły się tylko przewracaniem u mnie oczami i uśmieszkiem politowania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Pogaduchy


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pogaduchy

Cholibka, czasami zapominam, do czego zdolni są ludzie 🙂 Potrzeba matką wynalazków 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Pogaduchy

A mi się wydaje, że z większością nowych technologii jest tak, że dopóki się nie spróbuje to wydaje się abstrakcją i zbytkiem. Kiedyś używałem przewodowych słuchawek w drodze do pracy, teraz nie wyobrażam sobie powrotu do kabli, nie wiem jak kiedyś mogłem jechać na rowerze z plączącym się kablem. Dawniej też pracowałem na 14" monitorze laptopa i było spoko, nie narzekałem. Potem dostałem monitor 23" i teraz już nie wyobrażam sobie pracy na maleńkim ekranie lapka.
Myślę, że bardzo podobnie jest z 4k. Dopóki nie spróbujesz (oczywiście mając odpowiedni sprzęt) to wydaje się zbędne, a gdy już poznasz i przyzwyczaisz się do możliwości i jakości to zastanawiasz się "jak mogła ci wystarczać niższa jakość".
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur, odbiegając troszkę od Twojego komentarza, mnie nasuwa się na myśl 4K, ale razy tyle łaciną, jak widzę "mistrzów" w reklamie kopanej i tej z pianką, czy ulizanym fryzem pokazanym w telefonieEmotikon: Język Nie warto było bić przysłowiowej piany, bo im z pozoru słabszy przeciwnik, tym wyższe wymagania nie do pokonania. 4xK.... ...! No i szkoda tych wyrzuconych telewizorów, i poniszczonych stref kibica.


Zespół Nasz Orange
  • 2875
  • 11373
  • 150

Pogaduchy

@Anonim

futbol jest okrutny 😛


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

A skąd! To tylko sport 🙂

Mi na tym Mundialu nie podoba się postępująca "inscenizacja", już nawet najsłabsze drużyny z Afryki mają super aktorów w drużynach, którzy świetnie potrafią udawać faule, kontuzje i inne przypadki. Byle tylko oszukać przeciwnika i sędziego! I nie pomoże VAR, bo sędzia może go użyć tylko w pewnych określonych przypadkach.. Więcej grania scenicznego niż grania w piłkę, futbol schodzi na psy, fuj, fuj...


Zespół Nasz Orange
  • 2875
  • 11373
  • 150

Pogaduchy

No tak... Też tego nie znoszę 😕

😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, ja bym wyleczył varowców i tych, którzy kopią, ale nie do piłki. Tylko komu zależy na "sprzątaniu koryta", w którym jest $ałata?Emotikon: Język @Wiktor, ja wiem, że futbol jest okrutny i nie dla mięczaków, ale jakby takiego ślepego varowca czy "kopacza" kopnął od razu w koński zad i wyrzucił na zbity pysk, to następny chętny do przymykania oka czy brutalnych fauli, dziesięć razy by się zastanowił, czy warto. Jest tylu młodych, zdolnych i ambitnych chłopaków w różnych drużynach, że poważnie by się jeden z drugim zastanowił nad znikającą forsą z przed nosa. Nie ma sędziów i piłkarzy niezastąpionych. Mój, czy innych obserwatorów obraz gry, zmieniłby na bank wyniki w grupach. Jak ja grałem w piłkę, to mieliśmy w drużynie jednego cwaniaka od pseudofauli i sędziowie w mig łapali takie myki. Im wyższa "liga", tym z sędziowaniem gorzej. A mówi się, że tam trafiają najlepsi. JasneEmotikon: MrugającyEmotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

► Post został poddany drobnej edycji - Moderator Wiktor ◄

 

To mnie się przypomniał horror jaki przeżyłam parę lat temu 😉

weszłam do sklepu i kupiłam sobie słuchawki bezprzewodowe ( marka nieznana )  szczęśliwa wpadam do domu po czym łup instrukcja  której i tak nie rozumiałam bo nie znam chińskiego, najważniejsze że wreszcie będę mogła sobie obejrzeć serial słysząc nieskazitelnie czysty dźwięk stereofoniczny przez te słuchawki. Serial się rozpoczął, a ja czekam i nic nie słyszę 😞 aż tu nagle w słuchawkach zamiast głosów moich aktorów z serialu ( tu się można śmiać ) - z tych nowych bezprzewodowych słuchawek słyszę 😞 😞 😞 -" niech będzie pochwalony itd " No i co to było ? toż to radio mi się włączyło i nijak nie chciało się wyłączyć ino grzmiało mi w uszach z tego przekaźnika 😞

Zrzuciłam z wielkim hukiem te słuchawki z głowy, i bum nimi w podłogę, następnie do kosza, na wieki wieków 🙂 Teraz używam wyłącznie z kablem, i żadne radio mi nie zagłusza sygnału 🙂 

@Artur

nie znam się na słuchawkach bezprzewodowych nic a nic, a szkoda myślę sobie 😉