Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pogaduchy

Są wklejane do postów


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2846
  • 7178
  • 188

Pogaduchy


Piotrek napisał(-a):

Są wklejane do postów


No to będę dokumentował pobyt 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2875
  • 11368
  • 150

Pogaduchy


Katani1 napisał:

Głównie narty i piwo z miodem 🙂  A wieczorami degustacja...


U mnie zwykle taka kolejność ;-): narty, Becherovka, narty, Becherovka, narty, Becherovka, Becherovka, narty, Becherovka, Becherovka, Becherovka... nar... A jednak dalej zimno - Becherovka, Becherovka Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Język. I wreszcie koniec tzw. jaaaaazdy na nartach Emotikon: LOL


Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7842
  • 80

Pogaduchy

Pozazdrościć, u mnie ze względu na brak umiejętności, to na stoku interesuje mnie wyłącznie karczma, a tam w sumie, podobnie jak u @Wiktora, z racji, że jest chłodno: becherovka ...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2846
  • 7178
  • 188

Pogaduchy

Ale karczmy i inne szałasy na stoku są integralną częścią uprawianego przeze mnie stylu narciarstwa. Przecież nie można za bardzo się zmęczyć lub nie daj Boże zmarznąć 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

No @Artur, na Twoje ręce składam gratulacje za zespołową pracę. Kawał porządnej roboty został przedstawiony i pewnikiem, wielu bardziej zachęci do przesiadywania tutaj. Nawet kominek, najbardziej snobistycznie zaprojektowany, nie przyciąga, albo jest tylko ozdobą. Tutaj czuje się ciepło i obyście "gorszym sortem drewna kominkowego" nie zaczadzili nas nigdyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Pogaduchy

Miód na nasze uszy, bo i w program dla członków społeczności i w samą społeczność wkładamy mnóstwo serca. Dziękuję w imieniu @Piotrek@PawelW@Remi@Rafał@Mikołaj@Wiktor i wszystkich innych, którzy przyłożyli ręce do powstania Programu. A przede wszystkim dzięki wielkie dla obecnych Herosów, którzy na bieżąco przedstawiali swoje uwagi do Programu, więc są jego współtwórcami Serce

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Kierus57, bardzo Cię proszę o przeniesienie się tutaj do pogaduch. Tamten temat niekoniecznie musimy zaśmiecać naszą polemiką. Skoro sam uważasz, że w/w temat jest do zamknięcia, to zrób to sam poprzez przycisk Zgłoś w opcji posta. Żadnej filozofii ani prawnych uwarunkowań nie ma, byś uzasadnił powód, dla którego to czynisz. Moderatorzy ustosunkują się do Twojej prośby. Mnie w to nie mieszaj. Ty uważasz, że dyskutanci wnoszą merytoryczny wkład dla dobra ogółu, to musisz mieć prawo do swojej racji. Jak jesteś bystrym czytelnikiem forum, to zapewne zauważyłeś też, że daleko mi, albo wcale, do dozgonnej wierności  i nikomu tutaj  nic, a nic nie obiecywałem, oprócz tej na ślubnym kobiercu...w innym klimacieEmotikon: Bardzo szczęśliwy Skoro jednak dostąpiłem zaszczytu, jako klient i forumowicz zarazem,Jak zostać Herosem?, to czwarty checkbox do czegoś zobowiązuje. @Anonim Ci to wyjaśni, jak masz wątpliwości. Szacunek uczy pokory i na odwrót. Dobro, jak bumerang wraca. Nie uważam, że wszystko jest różowe, bo podobno tylko przez takie okulary świat jest piękniejszy. Nie wiem, nie znam, bo po ziemi twardo stąpam.

kierus 57.JPG

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Pogaduchy

@AnonimTo nie ja pytałem, komu wątek " Światłowód ul. Mysłowicka" służy.Czytać potrafię, co nieco rozumiem. Pozwolisz, że sam zadecyduję, nie biorąc pod uwagę Twoich uszczypliwości Herosie,  kiedy ten watek zamknąć.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Kierus57, przepraszam przedświątecznie, jeżeli moje uwagi są uszczypliwe. Mówię, co czuję w danej chwili i pewnie forum można by zamknąć na cztery spusty, gdyby Twoje, moje, czy kogokolwiek milczenie uznać za złoto. Sam wspomniałeś o swoich uwagach, pisząc do moderatora, że zacytuję:"Już raz napisałem do moderatora,ze to forum jest dla ludzi piszących dobrze i źle o firmie i jakakolwiek ingerencja tekst powinna być uzasadniona względami czysto prawnymi." Czułeś, więc myślałeś. Pozwól, że pomilczę.