Pogaduchy 4.0


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1348
  • 6068
  • 48

Pogaduchy 4.0

@artur912 

To prawda, to jest koszmar... rząd chciał coś z tym zrobić ale chyba nie ruszył palcem w tej sprawie.

 

Jednak od czegoś trzeba zacząć.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 925
  • 4142
  • 6

Pogaduchy 4.0

@Zeusek  wszystkie świadczenia które mi przysługują już pobieram, jestem niepełnosprawny od urodzenia także w systemie socjalnym poruszam się jak ryba w wodzie.....ale przede wszystkim jestem facetem a facet jest od zarabiania pieniędzy........ nawet jeżeli żyje z niepełnosprawnością tak jak ja. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1348
  • 6068
  • 48

Pogaduchy 4.0

@_Artek_ 

Podziwiam i szanuje ludzi którzy coś chcą więcej.

 

Ja co prawda nie od urodzenia ale od 6 roku. Moja nauczycielka z podstawówki mnie chciała na studia wysłać ale nie miałem zacięcia do nauki.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 647
  • 3501
  • 9

Pogaduchy 4.0

Ja skończyłem szkołe policealną, ale niektórzy chcieliby żebym na studia poszedł ale chęci brak


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 925
  • 4142
  • 6

Pogaduchy 4.0

Między innymi dlatego przez lata walczę z systemem......skończyłem studia wyższe właśnie dlatego żeby pokazać ludziom że mogę polskiemu społeczeństwu zaoferować coś od siebie, niestety zamiast rozbić sufit prawie rozbiłem sobie głowę....... gdybym mieszkał w warszawie pewnie byłoby trochę łatwiej a że jestem z Lubelskiego.......


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1348
  • 6068
  • 48

Pogaduchy 4.0

Ogólnie zdrowym się wydaje że to takie hop siup i uczysz się dalej.
Wpierw ważne są chęci i dużo samozaparcie w dążeniu do tego. Wsparcie ze strony rodziny. Bariery architektoniczne. Tolerancja społeczna.
Wbrew pozorom to droga wyboista. Jak widać nawet studia niczego nie gwarantują. Najlepszy jest fach w ręku.
Mógłbym zapewne rozwijać swoje umiejętności webmasterskie ale póki nie jestem... zmuszony do tego to brak woli.

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 4012
  • 19036
  • 96

Pogaduchy 4.0

@_Artek_ Małe portale plotkarskie chyba nadal mają zapotrzebowanie na precle. Może wyślij kilka do losowych mniejszych portali. Kiedyś pisałem za pomocą AI dla redakcji, w której dorabiam ale się zorientowali, że to AI i już nie dają mi zleceń. Pamiętam że brałem 50zl za precla. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 647
  • 3501
  • 9

Pogaduchy 4.0

Ja też pokazałem, że mimo wady słuchu można ukończyć szkołę zawodową, liceum dla dorosłych, policealną i jeszcze pracować


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 925
  • 4142
  • 6

Pogaduchy 4.0

@atlas_cudow  tak, czasem jak przejdzie mi rezygnacja to łapie się czegokolwiek ale jestem w tak trudnej sytuacji że te 50zł dziennie nie.  pozwala mi spokojnie zasnąć........
@Zeusek  jak widać po moim przykładzie można ukończyć długie trudne studia a to i. tak niczego nie gwarantuje bo dochodzą jeszcze stereotypy i różne inne zmienne.... na które nie mamy wpływu 

Bezrobocie wśród niepełnosprawnych sięga 80%  te 20% to ludzie w ochronach budynków albo innych pracach fizycznych których na wózku nie mogę wykonywać.... głosu radiowego też nie mam więc telemarketing odpada......

Próbowałem się przebić do różnych redakcji technologicznych i sportowych bo na tym się znam ale jak się domyślacie bez powoodzenia.   


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 647
  • 3501
  • 9

Pogaduchy 4.0

Bardzo jest to smutne, że tak ten świat patrzy na stereotypy a nie widzi pozytywów