- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Pogaduchy 4.0
Niestety w przetargach publicznych jest brana pod uwagę tylko i wyłącznie cena.
Rząd miał to zmienić żeby w uzasadnionych przypadkach brać pod uwagę inne kryteria ale chyba nic nie zrobili w tej sprawie.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Pogaduchy 4.0
W przetargach w których ja jestem dysponentem środków kryterium cenowe ma znaczenie drugorzędne.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Pogaduchy 4.0
Hej
Trudno mi o. tym pisać....ale jestem osobą z niepełnosprawnością ruchową znacznego stopnia, chyba straciłem już wiarę nawet w drugiego człowieka....... dużo łatwiej w polsce zrobić zrzutkę niż uzyskać realną pomoc......ale to nie ja......to nie chciałem i do dzisiaj nie chce być ja...... nie szukam ryby tylko wędki.....wiem to. slogan ale w moim przypadku to normalna zwykła codzienność...... gdyby znalazł się tu jakiś przedsiębiorca który chciałby poznać moją historię i spróbować realnie mi pomóc zapraszam na priv
Wiem że to co napisałem jest dziwne ale uwierzcie mi że całe moje życie takie właśnie jest......napisałem ten post przede wszystkim dlatego że chciałem to z siebie wyrzucić ale także dlatego że wierze w siłę naszej społeczności......
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Pogaduchy 4.0
@atlas_cudow Doceniam czytanie ze zrozumieniem, to dziś naprawdę rzadko spotykana umiejętność, tak od 13 lat szukam pracy zdalnej choćby na najniższej krajowej ale nie potrafię wygrać z różnymi społecznymi stereotypami na temat mojej diagnozy........ dziś już szukam pracy w każdy dostępny sposób albo cudu który pozwoli mi się poddać i zapomnieć o tym co się dzieje w moim życiu już od 13 lat.........
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Pogaduchy 4.0
Pytam o tę pracę zdalną, bo tam gdzie pracuję mamy jakiś program zatrudniania osób niepełnosprawnych. Mógłbym dopytać w HR'ach jakie są teraz możliwości i jeżeli są wakaty to Cię polecić. Z tym że nie obiecam niczego. Nie jestem w strukturach w żaden sposób osobą decyzyjną. Po prostu, jeżeli jest wakat to mogę Ci dać namiar a reszta już będzie po Twojej stronie.
Z tego co wiem, to w zasadzie wystarczy znajomość excela na poziomie makr i zaawansowanych formuł. Czyli to zajęcie dla analityka.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Pogaduchy 4.0
@atlas_cudow napisz proszę na priv...... nie chce tu pisać wszystkiego o moim stanie zdrowia i o tym co mogę a czego nie mogę robić bo to zostanie tu na wieczność.
Jestem po studiach humanistycznych więc raczej wolałbym zarabiać słowem pisanym ale oczywiście przyjmę każdą pomoc 🙂
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Pogaduchy 4.0
Zainteresuj się dodatkami np. Świadczenie wspierające. Warto poczytać, są grupy, fora gdzie można uzyskać informacje i pomoc w uzyskaniu różnych świadczeń.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Pogaduchy 4.0
Tylko z tymi świadczeniami wspierającymi jest wielkie opóźnienie. Ja dostałem wezwanie po prawie 1,5 roku otrzymania wniosku przez Wojewódzki Zespół