Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19205
  • 55500
  • 751

Pogaduchy 3.0

Orange szykuje się do rozpoczęcia wyłączenia 3G, a magenta już po testach i we wrześniu wyłączy pierwsze nadajniki. Zakończenie wyłączania 3G do końca 2023 roku:

https://gsmonline.pl/artykuly/tmobile-wylaczanie-sieci-3g


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13757
  • 56587
  • 669

Pogaduchy 3.0

20220914_200008.jpg

 wizyta na strychu 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19205
  • 55500
  • 751

Pogaduchy 3.0

@agat13 to karta magnetyczna, były jeszcze z czipem 🤗


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

Max na czacie chyba zwariował, albo liczył na naciąganie za płatną usługę usunięcia usterki. Gdy go przycisnąłem, że proszę o rozmowę z konsultantem, to odpuścił😊 Żadnej usterki wg aplikacji Funboxa nie było.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 688
  • 1

Pogaduchy 3.0

@bronzub  nie obraź się, ale po co ci instrukcja. Android to Android chyba ze nigdy nie miałeś takiego fona. A ze może się powtórzę najlepiej zdjąć bootloader i wgrać soft miui.eu. Proste,  możesz zawsze wrócić do softu Orange a bootloadera nie musisz zamykać, bo Xiaomi pozwala wiec gwarancji nie tracisz.

 

 

 

_______________________

*Posty wydzielone z tematu "Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange" - moderator Wojciech.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@kris68, też się nie obraź, lecz Ty, po analizie Twoich komentarzy, masz wiedzę techniczną w paluszku (w jakimś tam zakresie). Ja jestem nieuk techniczny w omawianym zagadnieniu, niedowiarek i praktyczny "dotykacz"😀 Muszę dotknąć, sprawdzić naocznie jak i co działa, natomiast Redmi trzymałem stosunkowo krótki czas i podarowałem go synowej. To, że Android, wcale nie oznacza, że funkcje działają tak samo. Weź np. robienie screenów. Ile się nakombinowałem, by w w jednym modelu Samsunga wyczaić tę funkcję? Nie powiem o otwieraniu pokrywy w tradycyjnym telefonie Samsunga, z którą dwóch pracowników salonu Orange miało problem. Po zatrzaśnięciu, najszybciej otwierał się, gdy spadł na podłogę😀 Mam też nowszy model producenta i dotąd nie poznałem funkcji screenów. A otwieranie telefonu seniora wyjawił dzieciak na YT, który nagrywał swoją recenzję modelu. Nie wszystko jest takie oczywiste dla laika. Mogę Cię dokładnie przeszkolić z prowadzenia lokomotyw elektrycznych (6 typów) i zostaniesz dobrym fachowcem, jeśli pokochasz prowadzenie pociągów osobowych oraz towarowych😀 Techniki telekomunikacyjnej nie umiem pokochać, ale z ciekawości lubię dotknąć dowodnie, gdy wejdę w posiadanie urządzenia😀 Nawet aktywnie uczestniczyłem w testach (po mojemu)😀


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 688
  • 1

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@bronzub dzięki za słowa, ale przynajmniej 1/2 ludzi na forum ma wiadomości więcej ode mnie a ze elektronika, komputery i komórki to moje hobby od 30 lat no to czasem staram się wgryźć w temat, bo mnie to interesuje. Jak chodzi o rodzinę Xiaomi to zrzuty ekranu to albo przycisnąć Volume + i Volume -, albo włączyć sobie tak się to chyba nazywa ułatwienia dostępu — jest na dole taki ludzik z boku i tam masz full opcji, między innymi zrzut ekranu z tego korzystam często. A Samsunga ostatnio miałem ze 2 lata temu to też nie pamiętam jak to tam jest. Mam tylko takie zboczenie 😀 jak coś kupię nowego ( nie wiem czy sie doczytałeś moich przebojów z Chromecast 4 ) to potrafię siedzieć czasem dwa dni dopóki czegoś nie rozgryzę, tak też jest z telefonami dlatego prawie zawsze nowy zaraz po kupnie staram se rozbroić 😁 i wgrać taki soft, jaki mi pasuje.  A co do przeszkolenia z prowadzenia lokomotyw chętnie bym skorzystał 😊. Pozdrawiam.

 

@Anonim  jest dalej Miui Polska często tam wchodzę i korzystam z ich wiedzy a ze czasem nie można się z niektórymi dogadać to inna sprawa.

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@kris68  MIUI Polska już mi zbędny, bo nie szukam porad, zdradziłem Xiaomi, teraz Motorole mam, może mniej możliwości konfiguracji, ale stabilny soft i telefony podobnej jakości, co do wgrywania oprogramowania, zawsze jest dreszczyk emocji, że uśmierci się telefon, ja jestem już na takim etapie, że jak coś działa prawidłowo, to nie ulepszam tego 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 688
  • 1

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim  no ładnie zdradziłeś Xiaomi 😊. Wiesz ja motoroli nigdy nie mialem - jeszcze ale kto wie. To lubię w Xiaomi, że jest mnóstwo możliwości konfiguracji softu — a czasem lubię podłubać w fonie 😁.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@kris68 , czytałem Twoje wpisy, stąd moja opinia jest pozytywna. A co do przeszkolenia, to na początek możesz sobie zainstalować z Google Play symulatora maszynisty pociągu. Od żadnego pasażera nie usłyszysz, że w pociągu osobowym nie jedzie bydło, a ludzie. Nie ukradnie Ci też nikt ładunku z wagonu towarowego nawet gdy koła się toczą, ani niczego nie wykoleisz 😀 Możesz sobie też pojeździć wirtualnie w kabinie m-sty w YT na kanale mojego kolegi T-Mechanika. To też były moje klimaty zawodowe😊

Co do Redmi, możliwości sporo rozkminiłem, ale w technicznie wgrywane softy, to nie dla laika, jakim jestem. Sterowałem nawet telewizorem, ale już pozapominałem co z czym się "je"😁