Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy 3.0

Nie było mnie trochę, kilka dni urlopu potrzebnego na sporą ilość różnych załatwień. Praca jest wreszcie spokojem 😋


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Wojciech , praca, to odpowiedzialność i stres😀 Dobre na utrzymanie wagi bez liczenia kalorii😀 Inaczej jest w odlewni. Uzupełniasz płyny i płynnie je upłynniasz...raczej bezstresowo😁

Miłego weekendu😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Pogaduchy 3.0

Przeglądałem dziś mapki zasięgu sieci komórkowych. Orange w końcu w mojej miejscowości uruchomił 5G. Trzeba to sprawdzić. Natomiast zdziwiło mnie, że konkurent wyłączający 3G nie wyłączył nadal wszystkich nadajników. Ciekawe, że takie deklaracje były składane, a na mapce zasięgu dalej widnieje 3G. Chyba że nie jest dostępne dla użytkowników indywidualnych.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Pogaduchy 3.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Przeglądałem dziś mapki zasięgu sieci komórkowych. Orange w końcu w mojej miejscowości uruchomił 5G. Trzeba to sprawdzić. Natomiast zdziwiło mnie, że konkurent wyłączający 3G nie wyłączył nadal wszystkich nadajników. Ciekawe, że takie deklaracje były składane, a na mapce zasięgu dalej widnieje 3G. Chyba że nie jest dostępne dla użytkowników indywidualnych.


Ze swojego obszaru dostępności mogę potwierdzić że Magenta nadal świadczy 3G dla osób indywidualnych.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

To samo w mojej okolicy, na około trzydziestu nadajnikach jeszcze działa 3G.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Pogaduchy 3.0

Czyli wyłączenie 3G nie jest wcale takie proste. Zastanawia mnie, jak będzie w przypadku Orange. Pożyjemy zobaczymy. Ja co prawda nie korzystam z konkurencji, ale kupię sobie starter i sprawdzę działanie sieci.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy 3.0

Dla mnie Orange zamiast wyłączaniem 3G mógłby się zająć normalnym działaniem. Rozumiem, że w Olsztynie Kortowiada psuje sieć, ale dziś pół Olsztyna bez połączeń 😞

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

@agat13 do dopełnienia wszystkiego brakuje jeszcze oznaczenia Twojego postu jako rozwiązania 😁😉 (sarkazm oczywiście).

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Kanał Cartoonito w pakiecie Optymalnym – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Pogaduchy 3.0

@slav72  rozumiemy się w pół słowa 😁

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Kanał Cartoonito w pakiecie Optymalnym – moderator Michał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCDmasz na myśli horrory czy thrillery? A moze kryminały? 😉

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Kanał Cartoonito w pakiecie Optymalnym – moderator Michał