Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Zespół Nasz Orange
  • 235
  • 3192
  • 15

Pogaduchy 3.0

Czy miał już ktoś okazje przetestować na własnej skórze działanie usługi zastrzeż swój numer PESEL?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17905
  • 186

Pogaduchy 3.0

Ja mam zastrzeżony w systemach państwowych. Kredytu, pożyczki nie zamierzam brać 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 587
  • 1945
  • 2

Pogaduchy 3.0

Ja też zastrzeżone mam pesele swój i mamy recepty działają mimo blokady i  jest plus koniec spamu z ofertami banków 🙂

 

Pozdrawiam 🙂 

 

  


Zespół Nasz Orange
  • 235
  • 3192
  • 15

Pogaduchy 3.0

@ryba168 chyba nie przyzwyczaję się do Twojego nowego awatara 😁

A co do zastrzeżenia numeru PESEL, to raczej to nie dotyczy akcji marketingowych


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 570
  • 2105
  • 18

Pogaduchy 3.0

Też mam zastrzeżony PESEL, zawsze to jakaś dodatkowa ochrona. Podobno chroni też przed wyrobieniem duplikatu karty SIM. Pożyczek, kupować na raty, nigdy tego nie robiłem i nie zamierzam.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13360
  • 54784
  • 647

Pogaduchy 3.0

Zastrzegłem w mObywatel. Na razie nic się nie dzieje...

Z innej beczki: poczytałem https://biuroprasowe.orange.pl/blog/stacje-bazowe-z-5g-odkrywamy-karty/

i myślę, że warto dodać to do Bazy Wiedzy


Zespół Nasz Orange
  • 2878
  • 11410
  • 150

Pogaduchy 3.0


@agat13 napisał:

Zastrzegłem w mObywatel. Na razie nic się nie dzieje...


Tak się zastanawiam, czy ta dodatkowa usługa zwiększy jakoś znacznie liczbę użytkowników apki mObywatel. 🤔 Im ich więcej - tym mniejsze pole manewru dla oszustów. 😎 Można powiedzieć, że to taki trochę game changer. Oszuści będą musieli wznieść się na wyżyny, by oszukać system.

 

 


https://biuroprasowe.orange.pl/blog/stacje-bazowe-z-5g-odkrywamy-karty/ i myślę, że warto dodać to do Bazy Wiedzy

Bardzo ciekawy tekst, taki rasowy - blogowy. 😉 @agat13 raczej nie będziemy chcieli treści powielać na forum. Ale na pewno przyjrzymy się temu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 279
  • 1719
  • 0

Pogaduchy 3.0

Taki fajny mem o Orange kolega zamieścił i... wykasowali! Szkoda, bo to akurat nie było nic obraźliwego a warte dyskusji... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18698
  • 53550
  • 733

Pogaduchy 3.0

Kilka kawałków, które mi ostatnio się spodobały, wrzucę na urozmaicenie weekendu:

 

 

 

 

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 453
  • 3884
  • 20

Pogaduchy 3.0

Polecę trochę prywatną. Bo  na razie będę aktywna na forum. W moim życiu teraz duża zmiana. Pojawił się mały Piotruś. Nie jest to mój biologiczny synek. Razem z mężem staraliśmy się o adopcje. Chłopiec jest u nas od piątku jako u rodziny zastępczej. Dzwoniła pani z ośrodka adopcyjnego. Nie mają właśnie rodzin zastępczych, jest właśnie taką alternatywna ścieżka na takie sytuacje.. Więc teraz tak w sumie nagle mam pod opieką małego człowieka (we wtorek będzie pierwszy miesiąc jego życia).