Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Anonim , abonamenty poszły w górę, a zniżki są tylko podpuchą. Nie bardzo mi się to kalkuluje, bo na trzy usługi mam rabat 50 z grosikami. Ale skumałem po Twoim kodzie, żeś się skusił na Flexa i ja też prędzej bym mojego abonamenciaka wpiął do Rodziny Flexa za 15 zł. Jeszcze się waham😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

@bronzub  fajny numer mam, to testy Flex zrobię 😁

Poszło gładko i jeszcze po starej cenie 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2154
  • 12154
  • 54

Pogaduchy 3.0

@bronzub coraz bardziej ten FLEX mi się podoba 🙂

Chyba czysty numer, bo zero spamu i nikt nie chce mi nic sprzedać 😉

@Anonim dobrze pisze za mnie 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCD , tylko ten Twój "stary numer", który wykręcasz, robi ciut zamieszania, by wejść potem na wyżyny Twoich możliwości (wiedzy)😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2154
  • 12154
  • 54

Pogaduchy 3.0

@bronzub to było nie planowane 😉

Myślałem przenieść konto, ale odpuściłem 😉

zacznę od zera 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCD , jesteś kowalem swego losu, jak każdy z nas. Nic mi do tego, tylko mówiłem o moim zaskoczeniu. Coś w powietrzu wisiało, jak się pojawił nowy nick. Czekałem na rozwój wydarzeń😀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

Trochę mnie nie było. Wróciłam już z tej z tej rehabilitacji. Fajnie było jak to mówią pierdzielnąć wszystko i pojechać w Bieszczady - konkretniej Iwonicz-Zdrój. To jeszcze na koszt ZUS. Wyjazd był naprawdę udany. Odpoczęłam, pozwiedzałam okolicę, naładowałam akumulatory. Trafiłam na super pogodę - prawdziwa złota jesień, niewiele było chwil z deszczem. A teraz staram się na nowo odnaleźć w szarej rzeczywistości. A to nie takie proste po takiej labie. 

 

IMG_20221008_091238.jpg

IMG_20221013_140846.jpg

IMG_20221002_145706.jpg

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19180
  • 55371
  • 749

Pogaduchy 3.0

@Anonim fajnie, że wróciłaś wypoczęta. Brakowało tu Ciebie 

Czy te trzecie zdjęcie, to nie tama w Solinie?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

@ketrasaArtur dzięki 🙁Zgadza się. Teraz wybudowali jeszcze kolejkę nad tamą oraz wierzę widokową przy górnej stacji skąd pochodzi ujęcie. Mój tata był rok temu na rehabilitacji dokładnie w tym samym miejscu i też byliśmy na Solinie. Kolejka była wtedy w trakcie budowy. Powiedziałam sobie wtedy, że przy najbliższej sposobności się nią przejadę. Długo czekać nie musiałam. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19180
  • 55371
  • 749

Pogaduchy 3.0

@Anonim dobrze wiedzieć, że jest nowa atrakcja. Byłem chyba że dwa lata temu, więc czas ponownie odwiedzić ten fajny zakątek. Może znowu poza sezonem się wybierzemy. Mniej zwiedzających, to przyjemniej 🤔🤗