Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Też uciekam 😄 Dobrej nocy 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19215
  • 55532
  • 751

Pogaduchy 2.0

Wtam wszystkich z samegego pogodnego, zapowiadajacego sie goracego niedzielnego poranka Emotikon: Mrugający

 

@Citi2017 nie wystraszyli sie, tylko trzeba odpoczac Emotikon: Mrugający

Wystarczy tego dobrego.

Dzis Niedziela pelna wrazen zapowiada sie Emotikon: Szczęśliwy

To dzis WOŚP Emotikon: Mrugający

Zycze spokojnej milej Niedzieli spedzonej z najblizszymi :smileywin:

Natomiast po spedzonej milo Niedzieli czas na kolejny tydzien pelen wyzwan i tworczych rozwiazan i udogodnien wspomagsjacych, usprawniajacych codzienne zycie Mrugający mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32655
  • 38083
  • 1376

Pogaduchy 2.0

nocna zmiana śpi to można pobuszować przy

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19215
  • 55532
  • 751

Pogaduchy 2.0

Rano tu zajrzalem, ale cisza. Wczoraj, znaczy sie dzis po pierwszej sie zabralismy z NOEmotikon: Mrugający

Przy kawusi fajnie jest pobuszowac w zakamarkach NOEmotikon: Mrugający

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16129
  • 84

Pogaduchy 2.0

witam wszystkich 😋 co tam 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Rano tu zajrzalem, ale cisza. Wczoraj, znaczy sie dzis po pierwszej sie zabralismy z NOEmotikon: Mrugający

Przy kawusi fajnie jest pobuszowac w zakamarkach NOEmotikon: Mrugający

 


Witam i czytam, co żeście nabrykali Emotikon: Mrugający Duma mnie rozpiera, bo sam Jurek Owsiak wymówił dzisiaj moje imię. Niby spot, ale całkiem miły po moim darze serca na rzecz korzystających z dobrodziejstwa WOŚP Emotikon: Bardzo szczęśliwy Serce

Dar dla WOŚP.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim widzialem kilka razy taki dyplom wystawiany dla roznych osob. Na poczatku forum pablo_ck i vdsl2 byli bardzo aktywni i pewnie mieli bardzo wysokie poziomy, ale nie da sie juz sprawdzic, bo konta usuniete. Szkoda.


@ketrasaArtur , w zatrzymanych chwilach jest sporo wiedzy z wrzutek, kto i ile miał osiągnięć. Nawet Ci, co nie mają kont, albo wrócili.

 

 

 

@Citi2017napisał(-a)

@burebusek  przestań mi z tym herosem wiesz dobrze  wszytko Ale Asi obiecałem nie marudzić po za tym nigdy nie dorównam tobie @Piotrekk85  czy @ketrasa koniec tematu

@Citi2017 , zaraziłeś mnie swoim marudzeniem i teraz ja jestem w gorącej wodzie (wy)kąpany Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nawet najstarsi górale nie wiedzą, co się stanie za siedmioma górami, za siedmioma lasami Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16129
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim wiem jak są wybrani Herosi i wiem kto ma szansę po za tym  moderatorzy zrezygnowali z upominków AMA teraz ostatnio zrezygnowali z wybierania tła Orange bo nie było be grudniu i pewno zrezygnują z herosa funkcji na forum bo powoli rezygnują z tego co było to widać bez obrazy Bronek 😋


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , z niczego nikt nie rezygnuje, tylko po prostu jest sporo spraw do ogarnięcia. Wszystko wróci w odpowiednim czasie... ponoć idzie na lepsze Bardzo szczęśliwy robot


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16129
  • 84

Pogaduchy 2.0

@mabud73nie wiem 🙂