Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy 2.0

Wiesz, wiesz, tylko gorąca woda daje Ci się we znaki Robot: LOL


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@mabud73  pewno widzisz na zamkniętym forum co planują ja widzę tylko co znika 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich ponownie dzisiaj 😄 tym razem za dnia 😄 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy 2.0

Nic nie widzę, ale domyślam się tylko... wiem jak to działa 😎 Jak jest za cicho, to zaraz nam spadnie jakiś grom z jasnego nieba Emotikon: LOL


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

ok dosyć marudzenia co tam @Mariusz  chłopaki do klawiatur co tam ruszać się moderatorzy dołączyć do nas co u was co9 planujecie 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy 2.0

Modki dzisiaj odpoczywają...ile można po NO z szuflą latać Emotikon: LOL Szacun dla nich... dobrą robotę robią, niech sobie odsapną Serce


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@mabud73  i o to mi chodzi dla tego do nas na pogaduchy maja przyjść i z nami pogadać a nie pracować niedzieła co tam u innych @Kinga @Mariusz @Anonim @ketrasaArtur @Piotrekk85 i inni odzywać się 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy 2.0

Oni teraz u psychologa mają terapię na klawiaturo-fobie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@mabud73  dobre 😄 ok pora historii   wiesz że Minęło 27 lat od rozpoczęcia działalności telefonii komórkowej na terenie naszego kraju. Jej start miał miejsce dokładnie 18 czerwca 1992 roku, kiedy ruszyła sieć komórkowa Centertel. Marka ta była prekursorem na polskim rynku operatorów komórkowych.
i pierwsza reklama komórkowa w Polsce 

Rekordowo szybki start

W zasadzie Centertel powstał już w grudniu 1991 roku, więc potrzebował jedynie pół roku na uruchomienie infrastruktury i rozpoczęcie działalności. Nie były to łatwe czasy dla tego typu działalności. Wiele osób było nieufnych wobec nowej technologii, zresztą same posiadanie i korzystanie z telefonu komórkowego było wówczas przeznaczone jedynie dla najbogatszych. Ówczesne telefony, ciężkie i nieporęczne, kosztowały więcej niż niejeden współczesny smartfon. Mimo to liczba abonentów stale rosła, by w połowie dekady przekroczyć 50000 klientów. Okazało się, że popyt na tego rodzaju usługi jest bardzo duży, a na horyzoncie widać już było konkurencję dla dotychczasowego monopolisty.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy 2.0

Co Ty nie powiesz @Citi2017  Emotikon: LOL

 

Pamiętasz?

 

 

motorola_2000_associate_07.jpg

Taszczyłem taki, a żeby zadzwonić, musiałem się 20 razy zastanowić, czy mój budżet to zniesie Emotikon: LOL

 

Przerabiałem wszystko od początku Centertel, Idea Centertel, Idea i teraz Orange.... zawsze wierny Serce Ani razu innego operatora...raz tylko stacjonarna Netia, ale krótko...