Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Rafał ja tylko zasugerowalem, ze nikt nowy sie nie przedstawia, a od ponad miesiaca tyke osob sie pojawilo na NO, a nikt sie nie przywital.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy 2.0

Witam 🙂😀.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , Ty przejrzałeś inny wątek, a ja przeglądając cały temat Zatrzymanych Chwil, zauważyłem zmianę trendu z ekspresowego i entuzjastycznego, do bardziej powściągliwego w emocjach. Ja mam ustawione od najnowszych do najstarszych stron i zaczynając od 116-ej strony, tak gdzieś do 77-ej było weselej. Dużo w tym zasługi @Misiek62 , @mabud73 , oraz kilku nieobecnych, albo sporadycznie zaglądających tutaj członków Społeczności. Może @mabud73  nada jeszcze komuś taki dyplom i powróci się do jedynego aktu "miłosierdzia" dla nieobecnego vdsl2 na urodziny? To była akcja od zaplecza, bo mają wgląd w daty. Jest szansa na rozruszanie? Bo nawet pogaduchy 2 siadły.

1 dyplom.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  staruszku ty nasz co tam jeszcze znalazłeś ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , ileś lat wstecz natknąłem się na oszustwo z przelewem na WOŚP i tylko mądre działania mogą temu zapobiec. Jest tyle kanałów pomocowych, że jak się ktoś dyga, może wrzucić wolontariuszom do puszki WOŚP, czy przy innej tego typu zbiórce. Grosz do grosza, a będzie kokosza...z ludzkiej dobrociEmotikon: Bardzo szczęśliwy

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Anonim widzialem kilka razy taki dyplom wystawiany dla roznych osob. Na poczatku forum pablo_ck i vdsl2 byli bardzo aktywni i pewnie mieli bardzo wysokie poziomy, ale nie da sie juz sprawdzic, bo konta usuniete. Szkoda.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  staruszku ty nasz co tam jeszcze znalazłeś ?


@Citi2017 , niech Ci potwierdzi @ketrasaArtur  Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jest sporo serdeczności i jeżeli aspirujesz do roli Herosa, to powinieneś "badać" zakamarki forum, by zrozumieć potęgę mocy drzemiącej w aktywnie udzielających się forumowiczach w owym czasie. A działo się sporo młodzieńczeEmotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@ketrasanapisał(-a)

@burebusek widzialem kilka razy taki dyplom wystawiany dla roznych osob. Na poczatku forum pablo_ck i vdsl2 byli bardzo aktywni i pewnie mieli bardzo wysokie poziomy, ale nie da sie juz sprawdzic, bo konta usuniete. Szkoda.

@ketrasa , w moim "archiwum" profilowym jest tego sporo, a zapewne u @Piotrekk85 , czy @Misiek62  też. Misiaczek, to był i nadal pozostaje w moim serduchu moim największym mentorem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy 2.0

Dyplomik się zebrało - na każdym zlocie+kilka pocztą chyba. Tylko gdzie ja je mam? 🤔🤔🤔
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nie przypadkiem w id galerii?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy 2.0

Chodziło mi o fizyczne dyplomy.