Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Pogaduchy 2.0

Dla mnie to jest sygnał że pora na modernizację komputera  😀

Właśnie rozglądam się za płytą główną i procesorem. Resztę w zasadzie mam

Prawdopodobnie będzie płyta Asus , procek I5 10xxx i 16GB RAM

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

ja zamiast odznak i innych zabaw wolałabym działający bez przerw internet w neostradzie.

więcej pracy mniej zabawy 😕

_________________

* Wpis poddany edycji oraz przeniesiony z tematu  Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - czerwiec'21 wyniki – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pogaduchy 2.0

Nie wiem jak inni klienci mają Ci naprawić internet 🤔

_________________

* Wpis przeniesiony z tematu  Użytkownik Miesiąca i Heros Miesiąca - czerwiec'21 wyniki – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

to była odpowiedź na te odznaki na forum. zamiast odznak, tytułów wolę żeby orange na poważnie wzięło się za naprawę usterki z którą bujam się chyba od pół roku.

_________________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  to jest zabawa dla forumowiczów (klientów takich jak Ty) organizowana przez moderatorów (Zespół Nasz Orange) a nie przez firmę/zarząd Orange, jak wiesz (bo na pewno czytałaś regulamin) forum nie ma nic wspólnego z działaniem/nie działaniem usług operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

generalnie nie bawią mnie takie zabawy. jestem tu bo usługa nie działa mi prawidłowo i szukam pomocy. stąd moja niechęć: w skrócie - nie jestem tu jakby z własnej woli i nie po to by zdobywać jakieś odznaki. szukam pomocy a nie zabawy i tytułów.

chyba jestem za stara...

_________________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pogaduchy 2.0

Ale tu jest forum klientów, a nie support. Nikt Ci nie pomoże. Zgłoś usterkę na czacie lub infolinii.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  nikt Ci nie każe i nie narzuca brania udziału w tych zabawach (jeśli nie chcesz być ujmowana jako uczestniczka napisz na PW do moderatorów i poinformuj o tym fakcie). Nie musisz udzielać się w tematach które Ci nie "leżą", piszesz o swoich problemach w działach do tego przeznaczonych i tyle. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 zgłaszałam i zgłaszam miliard razy.

jak już wspominałam bliżej mi do grobu niż na dyskotekę. może dlatego irytuje mnie dawanie mi jakichś odznak gdy szukam pomocy i piszę pierdyliard komentarzy.

pomyśl: szukam pomocy - nikomu nie pomagam bo sama szukam pomocy a oni mi nadają jakieś śmieszne tytuły. 

rozumiem, że wśród młodych nie uzyskam zrozumienia ale jak człowiek bije się z firmą o prawidłowe działanie usługi za którą płaci naprawdę nie jest do śmiechu. ani do odznak.

 

@slav72 dzięki za info. do niczego się nie zgłaszałam i nie wiedziałam, że mogę się "odzgłosić" 🙂

_________________

* Wpis poddany edycji, scalenie postów – moderator Kinga

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pogaduchy 2.0

Normalnie, jak człowiek nie jest zadowolony z usług jednej firmy to ją zmienia. Miliard razy? Bądźmy poważni. Poza tym jak korzysta się z internetu, warto zapoznać się z zasadami danej strony. Niestety tu pomocy nie uzyskasz jeśli sprawa dotyczy usterki usługi. Do tego potrzebny technik.

_________________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga