Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  wsparcie Windows 10 do 2025 jeśli się nie mylę, ja tam nie aktualizuje, Laptop Vostro 3500 ma naście lat, pewnie padnie wtedy, PC przeszedł test zgodność z win 11, ale też do końca wsparcia win 10 popracuje na nim, bo beta testerem nie będę, komputer pracuje na siebie i nie może się Windows, na nim wsypywać 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1055
  • 8609
  • 53

Pogaduchy 2.0

@Anonim bardzo rozsądne podejście - podzielam

 

(tylko wspomniałem, że owe "restrykcje" idzie obejść i wszędzie jest dużo tutoriali "jak" to zrobić Szczęśliwa kobieta )

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  siłowo to da się obejść, ale po co, obstawiam że przy blokują część sterowników z win 7, by zmusić do wymiany komputera, da się to obejść, ale to niedogodność, tak mam w Dell Vostro, cześć sterowników normalnie win10 nie instaluje, ale wrzucam mu i działa Win 10, pewnie by i 11 poszła, ale po co mi ona. 


Zespół Nasz Orange
  • 1055
  • 8609
  • 53

Pogaduchy 2.0

@Anonim nie zapominajmy, że różniący się wymaganiami i potrzebami użytkownicy mogą gdy chcą, to - mogą Szczęśliwa kobieta

 

PS. Jestem zwolennikiem stabilności Szczęśliwa kobieta


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Pogaduchy 2.0

 

Laptop Dell Vostro 3500 jest na liście komputerów kompatybilnych z Win11😄

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

Jak wi-fi rośnie to i w sercu robi się radośniej 🤗

________________
* Przeniesione z tematu Funbox 6 i predkosc wifi – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Kinga  zadziałała...😁 i moja radosną twórczość przeniosła 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Jozefgnapisał(-a)

 

Laptop Dell Vostro 3500 jest na liście komputerów kompatybilnych z Win11😄

 


Ta nowa wersja 😄  Ja mam wersję z 2010 roku 😉

Bez tytułu.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2037
  • 6315
  • 69

Pogaduchy 2.0

To jest chyba znak czasów ze przy każdej (pra)premierze systemu jest grupa która od razu chce tej nowości, zapominając że z poprzednią wersja początki były malo różowe, i dopiero po pewnym czasie (tzw teoria trzeciej generacji) osiągnęła dobry poziom użyteczności. Android, iOS, Windows - zawsze to samo a potem rozczarowanie ze coś nie działa...

Swoją drogą Apple opanowało ten cyrk do perfekcji, przykład z zeszłego roku:

  • 16. Września: ios 14 udostępniony do instalacji, wśród listy wspieranych telefonów są m.in. iphone 6s/6s plus, iphone se.
  • W ciągu miesiąca od wypuszczenia tego systemu użytkownicy tychże modeli nagrywają filmiki, jak to ich sprzęty przestają płynnie działać, bateria wariuje itp. (generalnie telefon traci prawie cały swój jabłkowy amazing)
  • 12 października: premiera iphone 12, przedsprzedaż od 13 października, dostępny w sklepach od 23 października.

Coś jak myk z długopisem tylko na grubszą skalę 😉

PS. W rodzinie jeden z numerów pod moją opieką najprawdopodobniej przejdzie z androida na iosa, bo mam już po dziurki użerania się z przenoszeniem danych przy zmianie telefonu

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Tak z ciekawości 😉

Testuje ktoś już Windows 11?

Jak chcecie testować, to wystarczy zapisać się w programie https://insider.windows.com/en-us/

Ja wydzielę partycję pod testy na Laptopie i wgram  z pendrive Windows 11, bo program mnie wyklucza z testów, nowego Laptopa nie kupię z tego powodu.