Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14032
  • 57727
  • 697

Pogaduchy 2.0

@pablus Nie chodzi o wytykanie błędów (nie myl się ten, co nic nie robi), ale o współpracę. Jeśli widzimy jakieś niedociągnięcia, pomóżmy je dostrzec drugiej stronie. Nie, żeby dopiec, ale konstruktywnie znaleźć rozwiązanie. No, dziś ten artykuł był grubą przesadą w naginaniu rzeczywistości. To ewenement. Mam nadzieje, że wyjątek... (chociaż gdzieś w poradach widziałem Liveboxa 2.0  jako router do FTTH)

Osobiście uważam, że trzeba wyłapywać takie anomalia dla dobra użytkowników tych stron.

Nie przez złośliwość, a raczej życzliwe zwrócenie uwagi...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Pogaduchy 2.0

Livebox 2.0 był oferowany w ramach testów do FTTH. O tym wiedzą tylko nieliczni 🤫

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14032
  • 57727
  • 697

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 Ja nie wiedziałem, ale przyznasz, że to dość abstrakcyjny pomysł? Z tym wifi i setkowymi portami LAN?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 497
  • 1726
  • 3

Pogaduchy 2.0


@pablusnapisał(-a)

@Windowv2 co masz na myśli?

czy ja nie wiem o czymś ?

@agat13 dołącz proszę wniosek o moich stratach moralno psychicznych i że w ten sposób znęcają się nad osobami niepełnosprawnymi 😛


Grupa illad przejmuje fioletowych


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Pogaduchy 2.0

@agat13 po latach wszystko jest absurdalne. Kto na forum pamięta, że były dwa modele Livebox 1? Tylko dinozaury to pamiętają. Nie ma co kruszyć kopie o starocia. Trzeba z żywymi naprzód iść 🤪😉🙃

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19442
  • 56237
  • 763

Pogaduchy 2.0

@Windowv2 czyli szykują się dwie francuskie sieci komórkowe. Gdzieś w postach było wspominane i podwójnej sieci francuskiej 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38398
  • 1384

Pogaduchy 2.0

@Windowv2: będzie ciekawie. A może Orange we Francji wykupi illad za kilka lat i będzie połączenie Play i Orange w Polsce? Brzmi nierealnie ale kiedyś już takie fuzje sugerowano.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2454
  • 3

Pogaduchy 2.0

@agat13 ja daleki jestem od krytyki. Bardziej zwracam uwagę na to co można poprawić. Oczywiście z życzliwością a nie by komuś dopiec 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19442
  • 56237
  • 763

Pogaduchy 2.0

Kilka lat temu dotarły do mnie informacje, że kiedyś Orange przejmie Play. Więc coś może w tym być, jak jeden gigant drugiemu odsprzeda akcje lub go przejmie.

 

Zielony w po przez CP w spółkach zależnych ma kilu operatorów: Areo2, Mobyland CentraNet, Sferia i każdy ma przydział częstotliwości. Można już działać na rynku 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2454
  • 3

Pogaduchy 2.0

No nie wiem... od kiedy Play kupił 3S I współpracuje z vectrą ich wartość wzrosła znacznie zatem wątpię by transakcja doszła do skutku nawet z faktu iż OPL sprzedaje swoją infrastrukturę FTTH