Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 752

Pogaduchy 2.0

Zapraszam na głosowanie za zniesieniem opłat za połączenia z infolinią Orange w związki z nietypową sytuacją w kraju:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Zniesienie-op%C5%82at-za-kontakt-z-infolini%C4%85-Orange/idi-...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Super z ujednoliceniem ogłoszeń dotyczących koronawirusa 😊


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8028
  • 37

Pogaduchy 2.0

Pomysłodawcą był @Piotrekk85 - dziękujemy w imieniu całego Zespołu NO oraz użytkowników, którzy w szybki sposób otrzymają wszystkie kluczowe informacje.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Kinga, zauważyłem jedną aktualizację godziny w tytule ogłoszenia do godz. 17:09, natomiast po kliknięciu widzę post @Bartłomiej a z godz. 16:13 (edytowałem bo pokręciłem).  Albo synchronizacja, albo w tytule chociaż aktualizacje niech będą w miarę najświeższe. Bo tak sądzę, że pojawią się kolejne komunikaty w postaci postów moderatorów. Na wzór smsa od @ketrasaArtur , można by w ogłoszeniu taki wkleić. Co Wy na to?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8028
  • 37

Pogaduchy 2.0

Aktualizacje są w pierwszym poście odpowiednio oznaczone, stąd zmiana tytułu:

 

Kinga_0-1584378085661.png

 

Kinga_1-1584378103170.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Kinga, nawet w mediach i na konferencjach prasowych dla nich nie ma tak szybkiej aktualizacji, jak Wy to robicie. Wielki szacun za aktualizowanie. Chciałoby się takiego podejścia wśród rządzących 😊


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 519
  • 8028
  • 37

Pogaduchy 2.0

Dziękuję. 😀 Staramy się, abyście byli na bieżąco ze wszystkimi istotnymi informacjami. 🧡
A jak radzicie sobie w tym ciężkim dla wszystkich czasie? Przestrzegacie kwarantanny, czy np. praca Wam na to nie pozwala?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Potwierdzam @Kinga , że się wszyscy w Orange starają na swoich odcinkach. Właśnie niedawno otrzymałem maila, jakby na potwierdzenie mojej tezy. A kwarantanna u mnie z powodu opuchniętych nóg. Padł pomysł kogoś z policji, by objąć dozorem elektronicznym niepokornych i nie uświadomionych uparciuchów. Chyba lepszym rozwiązaniem byłby 100% zasiłek chorobowy i rekompensata dla pracodawcy, żeby ludzie nie wybierali pomiędzy zarabianiem a zdrowiem w tym szczególnym czasie.

mail Orange.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 1121
  • 7998
  • 80

Pogaduchy 2.0

Lepiej bym sobie radził jak by Formuła 1 była i Euro 2020 się odbyło w roku 2020 ... Słyszeliście, że prawdopodobnie o rok zostanie przeniesione? Jeszcze wcześniej była mowa o okresie zimowym. Co sądzicie, kiedy termin jest bardziej realny?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Rafał, gdyby to ode mnie zależało, to poprosiłbym Chińczyków o sfinansowanie imprez światowego, czy kontynentalnego formatu. A nie wiadomo, czy pandemia to kwestia krótkotrwała. Ja bym sobie tego życzył. Nawet Jackowski zmienił już zdanie.