Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13912
  • 57259
  • 691

Pogaduchy 2.0

@Anonim  jeśli chodzi o foto, to jak mawiają... Mam "mnóstwo sprzętu i nic  talentu". Za to trochę praktyki... A malarski i muzyczny też zaposiadam... Lubię czasem coś "zmalować" i zagrać koncertowo na nerwach.. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@agat13  mam kupę sprzętu, ale najpierw uczyłem się na kompakcie i jak efekty były, to kupiłem sprzęt, trochę wesel i komunii zaliczyłem, ale praca nużąca i odpuściłem 😎

Tak poza tym mam chłonny umysł, szybko się uczę, pomimo wieku, kto wie co tam jeszcze mnie czeka 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Pogaduchy 2.0

No i widzicie? Każdy "śpiewać" może. Trochę lepiej, trochę gorzej...co mu w duszy gra🙂 Zrzutka pokazuje skalę ukrytych talentów. Szkoda, że tutaj nie zagląda św. Mikołaj😁 Może udałoby się komuś pomóc? Jeden modem był i uczestniczył od zaplecza w rozdziale prezentów😀 Ja rozdaję tylko gigabajty Flexa🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@agat13 to z talentami mam podobnie😅. Ogólnie się czuje poszkodowana. Moja babcia ogólnie plastycznie uzdolniona szyła, malowała. Jej córka a moja ciocia skończyła liceum plastyczne. A mi mama pomagała robić pracę na plastykę 😅


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim  i @agat13 , jak mawia moja synowa: "myśl pozytywnie" 😀 To działa!


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13912
  • 57259
  • 691

Pogaduchy 2.0

@bronzub  jakbym nie myślał, to bym tu nie siedział... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Pogaduchy 2.0


@agat13napisał(-a)

 Lubię czasem coś "zmalować" i zagrać koncertowo na nerwach.. 


@agat13 , to miałem jedynie na myśli...troszkę zawadiackie podejście 🤣

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@agat13napisał(-a)

@bronzub  jakbym nie myślał, to bym tu nie siedział... 


Ja nie myślę i tu siedzę 🤣
Fajnie tu jest i konkursy są 🙃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Ja nie myślę i tu siedzę 🤣
Fajnie tu jest i konkursy są 🙃


Pewnie, bo zmieniło się wiele na plus w kierunku aktywizacji forumowiczów. W poszukiwaniu tych zmian, zgłębiam jej tajniki, ale jedno dla mnie jest kosmosem odkąd zetknąłem się z forum NO. Nie do końca wszystko uległo "spaleniu w atmosferze". Powiem więcej, że na moment poczułem, że w wątku Przywitaj się, jedną nogę mam w zaszłościach forum, a druga dopiero co stąpa po nowemu. @Anonim , nawet nie trzeba nic od zaplecza modyfikować, bo czuję i widzę dowodnie tamten czas. Twój też widziałem i nawet go pokazałeś. A ilu jest jeszcze takich "starych" jak Ty? To Wy jesteście pomostem, łączącym stare z nowym i niech tak pozostanie 😀 Zaś z innej beczki zapytam, czy obowiązek zgłaszania źródeł ciepła w domach i innych obiektach nie stwarza Wam trudności online? Mnie troszkę sugestia powiatu zablokowała przejść dalej. Mam to już za sobą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19399
  • 56070
  • 762

Pogaduchy 2.0

Czym się różni WiFi Calling od VoWiFi?