Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  mieszkam w Gdańsku i Bydgoszczy i mogę Cię zapewnić że miejsca gdzie można zmierzyć tak ekstremalne temperatury występują w obu miastach, jak i innych aglomeracjach w kraju. Oczywiście zjawiska te potęguje wszechobecny beton, asfalt, stal i szkło, a to się nie zmieni bo jak widać ciągle jesteśmy nastawieni na taki a nie inny typ zabudowy, nieliczne zielone oazy w miastach tego nie zmienią.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72 Niestety jestem tego świadomy. Ale to nie tylko u nas taki "trend" 😞 A szkoda, bo takie drzewne "alejki" przy chodnikach i wyglądają świetnie i fajnie jest iść pod drzewkami, a nie na czystym słońcu. 

IMHO powinno być to ustawowo nakazane, że gdy jest taka możliwość i nie sprawi to jakiegokolwiek zagrożenia - jak najwięcej zieleni. Całe szczęście, że nie mieszkam w samym centrum i wokół mnie jest wiele drzew i nie tylko. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  masz rację deweloperzy powinni mieć taki nakaz, podobnie jak z zapewnieniem miejsc parkingowych przy budowie nowych budynków, nakaz nasadzeń drzew bądź stworzenia terenów zielonych (oaz, wysp, parków, itp).


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy 2.0


@agat13 napisał(-a)

A ja tradycyjnie "stawiam na Tolka Banana"...i kolejkę po wygranym meczu...Taką wąskotorową PIKO 🙂


To Ja tylko dorzucę do tego 2:1 dla Polski 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8408
  • 53

Pogaduchy 2.0


@Rafał napisał(-a)

@agat13 napisał(-a)

A ja tradycyjnie "stawiam na Tolka Banana"...i kolejkę po wygranym meczu...Taką wąskotorową PIKO 🙂


To Ja tylko dorzucę do tego 2:1 dla Polski 🙂


# do !


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53344
  • 620

Pogaduchy 2.0

Proroki...obyy. To ja też 2:1 


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy 2.0

to na razie @Bartłomiej  pierwsza część naszych typów się sprawdza, więc będzie tylko lepiej 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Pogaduchy 2.0

To nie na moje nerwy 🙈

 

karamba.gif

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ehh, tyle lat oglądania tej reprezentacji, człowiek ciągle się łudzi, a tu co turniej jest to samo... Raz w 2016 im wyszło.... To jest smutne... Chyba czas przestać wierzyć i się nie denerwować - w siatkówce nam idzie i chyba na to trzeba się przerzucić... My nie umiemy i nie będziemy umieć grać w piłkę 😞 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53344
  • 620

Pogaduchy 2.0

@Rafał  ja napisałem 2:1 😁 i tak jest..Ty też...