Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 obnizenie eksportu teoretycznie powinno wplynac na spadek cen. Towru jest za duzo wiec cena powinna spasc. Co bedzie? Jak napisales nie wiadomo

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur, "pioruńskie i błyskawiczne" gratulacje ode mnie 😁

Ludziska, nie siejcie paniki. Ja, w przeciwieństwie do wielu, zauważyłem ceny w jednym z marketów dużo niższe. Ma to związek z VAT . Poza tym, sami jesteśmy sobie winni, nakręcając panicznie zyski różnej maści "biznesmenom" jednego sezonu. Oni myślą, że strumień gotówki będzie się lał bez końca. Ich pięć minut minie, a pozostaną na rynku Ci, co wolą, by im kapało. Powolutku, ale stale.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 753

Pogaduchy 2.0

@Anonim dzięki. Jak wspomniałeś, nakapało 😄😉

Teraz Twoja kolej 👍

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

A niby czemu @ketrasaArtur ? Coś Ci się przyśniło, czy strzelasz na oślep? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 753

Pogaduchy 2.0

@Anonim zawsze celnie strzelam 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

@Anonim w tym tygodniu zrobiłam zakupy na 1,5tygodnia, tak jak zwykle, i na razie nie wybieram się, suchy prowiant zawsze mam na zapas - kasze, mąkę, ryż, makaron, do tego raz na pół miesiąca kupuję pełny karton mleka, w zamrażalce zawsze mam 3 paczki warzyw tak, że bez zakupów lub bez pieniędzy bym przeżyła tydzień bez problemu i z urozmaiconym jadłospisem. Papier kupowałam na początku miesiąca, nawet więcej w łazience bym nie zmieściła 😄 martwię się tylko, że w przyszłym tygodniu przyjdę do sklepu i nie będzie czego kupować (wczoraj kupiłam ostatni chleb z półki). ja się staram nie panikować, ale chociażby moi znajomi robią zapasy na miesiąc, czego nie rozumiem zupełnie

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur, totalne pudło!!!

@SarahLynn, ja kupiłem 2 kg mąki, z czego w jednym "wyhoduję" sobie niezbędne białko do przeżycia. Mam jeszcze w zapasie korzonki chwastów i poranną rosę. Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 753

Pogaduchy 2.0

I tego trzeba się trzymać @Anonim celne trafienie w pudło 😄📦

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Blada mać! Rozwaliłeś pudło i będzie jak znalazł na makulaturę. Ty psujo! 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19220
  • 55567
  • 753

Pogaduchy 2.0

Już restki kartonika oozbierałem. Nie chcę po sobie bałaganu zostawiać 😉