Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😎


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Witam również i przyjemnej niedzieli życzę Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich w niedzielne popołudnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Szkoda, że z MPO mają wolne, bo zamówiłbym jedną mini śmieciarkę do wyrzucenia zbędnych komentarzy z KMK. Nie ma nawyku segregacji?

W ciszy lepiej wyłuskuje się perełki, a tak potykam się o "podarunki z pod choinki", które komuś zawadzają Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim @Anonim @Mariusz  witam wszystkich co u was 

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Citi2017 jest tylko taki skromny, a w duchu nie możne się doczekać nominacji na OH Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@ketrasaArtur , nie aż tak skromny @Citi2017 , jak okropny niedowiarek i pesymista. Obiecał, że się poprawił... @Misiek62  Go postraszył prześcieradłem i dołkiem...to działa!!! Emotikon: Bardzo szczęśliwy W grupie specjalnej wkrótce rozpoczną się nominacje i będzie to taki szok, jak mój, kiedy dopuszczony zostałem do grupy Herosów. @Citi2017 , i wiesz kto był jednym z "promotorów"? @Piotrekk85 , o którym tyle wiedziałem, co prawie nic Emotikon: Zaskoczony Mój cholerny i prześmiewczy charakter nie przepuszczał okazji, by z kogokolwiek w odpowiednim dla mnie momencie zadrwić, ale tak serdecznie. To jednak tutaj nie działa, jak działało w życiu zawodowym, gdzie niejedna mina została "rozbrojona" śmiechem Emotikon: LOL Nigdy nie dostałem z liścia, a tutaj potykałem się i potykam nadal o moderacje. Taki "wyższy poziom elokwencji" na forum jest wskazany. To taka moja podpowiedź dla przyszłych Herosów Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim @Anonim @Mariusz  witam wszystkich co u was 


Wszystko ok 😀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , ucz się, bo wiecznie żył nie będę Emotikon: Bardzo szczęśliwy Słucham sobie wiązanki Bee Gees i jakoś nie mogę się odnaleźć poświątecznie. Od Wigilii do piątku "królowało" u mnie siedmiu muszkieterów, a teraz cisza aż do Nowego Roku. Jutro dokoptowanie zapasów noworocznych i o północy przełomu roku spisanie licznika energii elektrycznej... przed podwyżką. Taki tradycyjny "strzał" przed hukiem petard i rac. Przynajmniej przez kilkanaście minut człowiek zapomni o codziennej bryndzy Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  no teraz my wszyscy zapłacimy 100% więcej za prąd 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  no teraz my wszyscy zapłacimy 100% więcej za prąd 😞


@Citi2017 , URE odrzucił niektóre wnioski. U mnie to będzie 20% w górę. Zależy, do jakiego dystrybutora energii elektr. należysz 

Pokaż szczegóły

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  Energa obrót