Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

@Misiek62, wow jaka śliczna choinka. Żona ma talent, prawdziwy skarb masz w domu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Mój szef też od czasu do czasu mówi, że trafił mi się skarb... Odpowiadam mu wówczas, że tak, mam diament... a diament wymaga oszlifowania... więc dodaję, że ja szlifowałem 😛  Koleżeństwo dopowiada, żebym czasem nie chciał zakopać swojego skarbu w ogródku 😄


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Misiek62, a no, tego akurat skarbu nie zakopuj w ogródku Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Misiek62napisał(-a)

@Anonim ale szybko się wycofujesz... Ja czasem też bywam prowokacyjny... 😛


@Misiek62 , przechytrzyłeś mnie swoją inteligencją Emotikon: Język Poza tym, powtarzaj kolegom, że ten diament ma tyle karatów, że wszystkie banki świata nie są w stanie przebić Twojej stawki za oszlifowanie tego skarbu nad skarbamiEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ja swój skarb zdobyłem po wieści, że znaleziono go w kapuście zimową porą, podrzucony przez nieznanych ufoludków. Żaden ciamajda z miejsca zamieszkania mojej przyszłej żony, nie potrafił docenić ukrytych karatów w Jej wnętrzu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Niech żałują, a każdy porządny facet powinien mieć w domu starą, ocynkowaną konewkę i dostęp do źródełka Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Pogaduchy 2.0

co do starości, niektórzy mawiają, że dobrze mieć udane dzieci, albo synową/zięcia żeby właśnie na starość, przed śmiercią, podali szklankę wody (ze źródełka, studni, czy skąd bądź) ... a ja na to, że na pewno wtedy nie będzie mi się chciało pić.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , niezbadane są wyroki boskie i nie mów nigdy, że przenigdy Emotikon: Mrugający Panu Bogu wszystko się udało, tylko starość nie wyszła Emotikon: Mrugający Chociaż...widziałem w YT 80-latkę, jak na parkiecie wywijała z młodzianem, a szpagat niektórym nie sprawia problemu. Zawsze @Misiek62  możesz...pogłaskać i przykryć Emotikon: Mrugający Pielęgnuj więc "swój ogródeczek" Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Pogaduchy 2.0

Wiem, wiem... @Anonim, sam często powtarzam: zapamiętaj raz na zawsze, nigdy nie mów nigdy, ani zawsze. Dodaję też, nie mów "na pewno" co do tego, co się jeszcze nie zdarzyło.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , tak samo jest z planowaniem...Zeflik se planuje, a Pan Bóg te plany mu koryguje (zniekształciłem umyślnie) Emotikon: zakłopotany

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , powiedz no mi Ty, czy też tak uważasz jak ja, że hajery na grubie tak fedrują, że nie mają siły już na nic? Bo ja sobie myślę, że u nich to jest tak, że w jednym przodku jak fedrują, to zostaje czarna dziura, a w innym urobku przybywa. Tak właśnie jest u @byczyn_86  Emotikon: Mrugający 

A potem se szoł, szoł i se poszoł Emotikon: Zaskoczony

byczyn.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6559
  • 16317
  • 87

Pogaduchy 2.0

@Witam wszystkich  co tam u was


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , powiedz no mi Ty, czy też tak uważasz jak ja, że hajery na grubie tak fedrują, że nie mają siły już na nic? Bo ja sobie myślę, że u nich to jest tak, że w jednym przodku jak fedrują, to zostaje czarna dziura, a w innym urobku przybywa. Tak właśnie jest u @byczyn_86  Emotikon: Mrugający 

A potem se szoł, szoł i se poszoł Emotikon: Zaskoczony

byczyn.PNG


@Anonim urobku przybywa, ale w piwnicy jak węgiel przywiozaEmotikon: Mrugający

Witam wszystkich. Malo ostatnio czasu na pogadanki bo okres przedswiateczny rzadzi sie swoimi prawami