Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6559
  • 16319
  • 87

Pogaduchy 2.0

Hej wszystkim 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

Hej wszystkim 🙂


Witaj w Pogaduchach 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Cześć @Citi2017  Emotikon: Bardzo szczęśliwy  W doborowym towarzystwie raźniej, tylko coś @Anonim  boli głowa z naszego rajdania. Bidulek aż dwie kawy wypił Emotikon: Mrugający Nie masz coś "na odtrutkę"? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wiesz, jakimi prezentami nas obdarzono? Koń Ed by zarżał i przemówił, że oto zimowy scenariusz został zamieniony na wiosenny. Też "otrzymałeś w prezencie"? Mikołaj @Wiktor  będzie "pędził" na osiołku z dwoma reniferami. Ten to potrafi udźwignąć toboły...znaczy się prezenty Emotikon: Mrugający 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Cześć @Rafał  Emotikon: Bardzo szczęśliwy A Ty będziesz pełnił honory "szlachetnej paczki" razem z @Wojciech em? Emotikon: Mrugający To postaw to niewiniątko do pionu, bo @mabud73  niechcący użyje jako poziomicy Emotikon: Mrugający Ja, rękoma żony, mam już świąteczny nastrój Emotikon: Bardzo szczęśliwy

dekoracja choinki.PNG

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  2 kawa pomogła 😃 Teraz rześki jestem i umysł mam lotny, oby tylko nie uleciał gdzieś... 🤣


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Pogaduchy 2.0

W starych pogaduchach wstawiłem pierwszą choinkę w moim domu , czas na drugą, prawdziwy świerk, musi być... DSC_0906.JPG

Te szydełkowe bombki i czubek w większości są dziełem mojej ślubnej. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62  piękna choinka i ozdoby na niej, pozazdrościć zdolności żony 😃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , powiedz żonie, że to misternie wykonana robota koronkowa. Śliczna choinka, to żony nie masz się czego wstydzić. Pokażesz też? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Pogaduchy 2.0

Ha Ha Ha, żony pokazywać nie będę... a gdzie sugerowałem że się wstydzę, czy coś @Anonim , że mi tu piszesz, iż nie mam się czego wstydzić, hę?

 

co do ozdób... jeśli wrócicie do tamtych pogaduch, to na tej mniejszej choince też są szydełkowe bombki i inne aniołki, dzwoneczki, gwiazdki... sama wszystkich nie robiła, ale gdy ma opis albo możliwość przyjrzenia się gotowej robocie to potrafi zrobić podobną rzecz. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Mariuszty się nie ukrywaj 🙃 Witamy na Forum 😃 W Pogaduchach skrobnij coś 😊