Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Wersja 43.

Aplikacja uruchomiła się normalnie i wyświetliło dane, ale po kliknięciu w opcję wylogowalo.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Dziś też trzeba było się logować. Może jest jakiś związek z pracami serwisowymi w nocy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Ja też musiałem ponawiać logowanie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

i ja również.

@Mariya_FLEX @Maciej_FLEX 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

@Ktokolwiek...

o rety, jest taki user 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Przecież żadnego problemu z wylogowaniem nie ma. Poza tym nie działa u mnie automatycznie logowanie, czyli jak jestem połączony z transmisja danych Orange to automatycznie nie pokazuje mi żebym się zalogował na swój numer.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Dobra, w dniu dzisiejszym wylogowało mnie po raz kolejny. Tym razem bez żadnych prac konserwacyjnych, po prostu bez powodu.

Mam tego ostatecznie dosyć, jutro idę przenieść numer. To raczej mój ostatni post na tym forum 🙂

Tym co zostaną życzę wytrwałości w męczeniu się z Flexem 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Te wylogowywania muszą być losowe. U mnie różnie  ale zdarzyło się wylogowanie kilka minut po zalogowaniu. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 67
  • 1

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Tak sobie śledzę ten wątek i się zastanawiam co Wy robicie w tej aplikacji, żeby to był aż taki problem, że co jakiś czas zostaniecie wylogowani? Loguję się do apki raz w miesiącu, żeby przelać gigabajty do numerów w rodzinie i to w sumie tyle. Jak mnie wyloguje to login i hasło podpowiada mi iphone więc logowanie to dla mnie potwierdzenie TouchID dostępu do bazy haseł. 

 

Nie bierzcie tego posta za atak i podejście mi to nie przeszkadza więc innym też nie powinno. Ciekawi mnie po prostu z czego wynika na tyle częste korzystanie z aplikacji, że wylogowanie raz kiedyś jest aż tak uciążliwe.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

wylogowywanie po aktualizacji aplikacji FLEX

Podłącze się pod odpowiedź kolegi. To że wylogowuje co chwila to jest do przeżycia. Ja do aplikacji zaglądam nie częściej niż raz na miesiąc, chociaż realnie to jest raczej raz na kwartał, bo.... po prostu nie wiem co można w tej aplikacji więcej robić. 

 

Ale to, że co któraś aktualizacja (a może co każda?) trzeba na nowo ustawiać PIN i FaceID.... to to już trochę słabe. Logowanie bez tych udogodnień, też nie jest jakieś specjalnie trudne, wystarczy mieć hasła zapisane w telefonie (pęk kluczy, lastpass, keypass) i samo się wszystko uzupełnia i loguje. Jednak sam fakt, że żadna inna aplikacja nie usuwa PIN i FaceID oznacza że można to zrobić, tylko wam coś nie poszło w tej kwestii 😞