Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Wrzutka" na czacie Flexa

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Wrzutka" na czacie Flexa

Po włączeniu czatu, pojawił się ten wpis, który mnie nieco poirytował. Mogłem tylko go zwinąć, ale i tak kawałek tej wrzutki psuł mi konwersację z konsultantem w zupełnie innej sprawie. Co prawda, poprosiłem o zainteresowanie działu IT, ale taki obrazek psuje wizerunek czytelnego przekazu rozmowy. Ktoś z Was też zauważył to "okienko"?wrzutka.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13505
  • 55228
  • 659

"Wrzutka" na czacie Flexa

@bronzubZ tego co zauważyłem, to operator wykorzystuje różne formy przekazu informacji do klienta. Czy to poprzez banery na czacie, czy w dekoderze TV, SMS itd...Uważam osobiście to za zaśmiecanie i zaciemnianie obrazu (jak to sam zauważyłeś), ale wątpię czy uda się to zlikwidować, gdy zapewne ktoś to wymyślił, aby z przekazem iść do czytających czat, stronę, oglądających mozaikę w dekoderze itp i z tego nie zrezygnuje, bo to darmowe 🙂 i powszechnie dostępne...To tzw decyzje biznesowe 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13505
  • 55228
  • 659

"Wrzutka" na czacie Flexa

@bronzubZ tego co zauważyłem, to operator wykorzystuje różne formy przekazu informacji do klienta. Czy to poprzez banery na czacie, czy w dekoderze TV, SMS itd...Uważam osobiście to za zaśmiecanie i zaciemnianie obrazu (jak to sam zauważyłeś), ale wątpię czy uda się to zlikwidować, gdy zapewne ktoś to wymyślił, aby z przekazem iść do czytających czat, stronę, oglądających mozaikę w dekoderze itp i z tego nie zrezygnuje, bo to darmowe 🙂 i powszechnie dostępne...To tzw decyzje biznesowe 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

"Wrzutka" na czacie Flexa

@agat13 , gdy testowaliśmy NMO, to wiele reklam udawało się skutecznie omijać, ale kłody pod nogi (przynajmniej ja odczułem) były rzucane. Wiedza +technika pozwala już omijać taki np.ABP, czy uBlock Origin i trzeba z nerwami to zaakceptować. Biznes nie ma litości!