Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 249
  • 560
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Jeśli już sie pojawią te nowe plany będzie to "nielimitowany" internet w formie lejka pewnie jak w jednej z ofert Orange 1 Mb/s. 🤣

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3691
  • 19

Zmiany w Orange Flex

@xeth to jak we Flex nielimitowane plany (bardzo mnie ciekawi na jakieś zasadzie) to pytanie czy i kiedy taki ruch w samym Orange?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1248
  • 2

Zmiany w Orange Flex

a maja zasoby czestotliwosciowe aby tak zrobic? W wielu miejscach siec sie zapcha. Wiec bedzie trzeba zrobic FUP...

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Orange Flex

W najwyższym pakiecie bez zgód marketingowych mam 20,14GB do zużycia w roamingu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Zmiany w Orange Flex


@ketrasaArturnapisał(-a)

Na e-maila dostałem informacje o zmianach w ofercie FLEX. Czytam już trzeci raz i wcale sienie dziwię, że w komentarzach na blogu:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/orange-flex-zapowiada-zmiany-w-ofercie/

też nie mogą się połapać o co w nim chodzi. Bardziej to już chyba nie dało się tak sformułować, że nie wiadomo o co chodzi.

 


@ketrasaArtur , dzisiaj przyjrzałem się temu z dwóch źródeł, czyli z zakładki we Flexie-Ważne komunikaty i bezpośrednio z linka do PDF-u. Może @Remi spojrzy na to, bo z komunikatów, naliczyłem kilkanaście błędnych dat (powielane na całych 20 stronach). W samym regulaminie roamingowym jest krótki zapis. No i ten odnośnik przy planie za 15 zł mnie zainteresował. W objaśnieniu zrozumiałem to tak, że jeśli ma się aktywny numer główny za 25 zł, to ten za 15 zł zostaje, a po zmianach podwyższeniu ulega ten z 25zł na 30 zł z 5G.Ważne komunikaty Flexa.JPGzmiany Flex.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zmiany w Orange Flex

Obstawiam, że w ciągu półtora roku passy wrócą w jakiejś formie. Ktoś się założy o butelkę wina (lub innego alko)? 😄

Przecież już raz znikały z tego samego powodu. W wielu innych krajach one nadal funkcjonują. Ew z gratisem z jakimś VPN.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 249
  • 560
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Akurat to niby 5G działa fatalnie prędkości jak na 4G i bateria ginie w oczach. Ja tu zalet nie widzę.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Zmiany w Orange Flex


@xethnapisał(-a)

Akurat to niby 5G działa fatalnie prędkości jak na 4G i bateria ginie w oczach. Ja tu zalet nie widzę.

 


Tak jest żadna odkryta Ameryka nadzieja jest tylko przyszłość 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1248
  • 2

Zmiany w Orange Flex

@xeth- bo nie korzystasz jeszcze z prawdziwego 5G ale z protezy. 5G NSA to delikatna ewolucja, 5G SA bedzie juz o wiele lepsze. Ale kiedys. Samo pasmo 700MHz w 5G SA daje wiecej niz obecne 2100MHz w DSS. A i obszar pokryciowy w 5G SA jest lepszy w porownaniu do 5G NSA.

 

W idealnych warunkach prędkości dla 5G SA - bliżej 1Gbit/s, latencja pakietów pomiędzy 10 a 15 milisekund, Network Slicing, pojemnościowo do 10x więcej użytkowników, zasiegowo o 20% wiecej i zuzycie energii okolo 20% mniej. Dlaczego wiec nie teraz, juz? A to pytanie polityczne do UKE, bo czestotliwosci nie przydzielono jeszcze.

 

Poczekac trzeba na czestotliwosci i bedzie lepiej. Zreszta pewnie w dalekiej przyszlosci zostanie tylko 5G i New Radio, kwestia czasu. Ile kosztowal najprostszy terminal 5G 3 lata temu a ile kosztuje dzis ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 70
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Która "sieć wirtualna"?