Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Zmiany w Orange Flex


@xethnapisał(-a)

Pewnie większość użytkowników nie żongluje e-simkami wiec nie jest to jakiś game changer.

Ja przy wyborze oferty kierowałem się tym że e-sim w ogóle jest i obsługą VoLTE w innych sieciach w tamtym okresie tego nie było, obecnie to już jest standard.


Tak samo standardem są odnawiające się płatności jak już ma wdrożone Fiolet możesz tam ustawić by ci pobierało z karty gdy pakiet się odnowi. Pink,Green mają możliwość doładowania wybierając dzień w miesiącu. LM ma takie coś że pobiera ci z karty. Pewna sieć wirtualna też ma ofertę podobną do Flexa ale też z kumulacją i też tam można podpiąć karty.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Zmiany w Orange Flex

Z wycofaniem Passów z Flexa wydaje mi się że chodzi też o neutralność sieci - chodzi o to aby nie faworyzować wybranych serwisów streamingowych. Czyli np. dlaczego YouTube ma nie pomniejszać transferu a Vimeo już tak? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Zmiany w Orange Flex

 

@tolek  Niekoniecznie bo wtedy Social Pass tez musiał by wylecieć.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Zmiany w Orange Flex

@Remi Akurat za granicą (poza UE, i w miejscach bez zasięgu) Flex dostarcza sporo stresu bo wciąż jako jedyna oferta na rynku nie obsługuje SMSów przez WiFi.

 

Nie wspominam już o kulejącej obsłudze technicznej... od września czekam na rozwiązanie problemu uniemożliwiającego dodanie eSIM do Apple Watch-a. Numer zgłoszenia 00061990. Termin rozwiązania - NIEZNANY. 😕


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Orange Flex

A po co? Tak jak wspomniałem jak kluczem jest megailosc GB to bierz prepaidy lub nju

 

Widzisz dla mnie jest :). Tak samo jak zarządzanie z aplikacji wszystkim i inne bajery. Szczerze dla mnie macie racje … nie ma znaczenia czy wydam 25 czy 30 czy 40 zł. Cenie swój czas i wygodę … 30 zl to obecnie dwie kawy w Costa lub 4 masła etc … jak wole w usłudze która jest kluczowa dla mnie aby było wygodnie 🙂

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Orange Flex

żadna z tych ofert (można nazywać je po imieniu nie spełnia moich oczekiwań :). Może mam duże ale wole to co najlepsze :). 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmiany w Orange Flex

Zobaczę na SMS over WiFi. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5377
  • 21546
  • 173

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Zmiany w Orange Flex


@Dukenapisał(-a)

@Remi Akurat za granicą (poza UE, i w miejscach bez zasięgu) Flex dostarcza sporo stresu bo wciąż jako jedyna oferta na rynku nie obsługuje SMSów przez WiFi.

 

Nie wspominam już o kulejącej obsłudze technicznej... od września czekam na rozwiązanie problemu uniemożliwiającego dodanie eSIM do Apple Watch-a. Numer zgłoszenia 00061990. Termin rozwiązania - NIEZNANY. 😕


We Flexie jedyne czego możesz oczekiwać gdy nie ma VoWiFi poza UE to niewysłanego SMSa


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Zmiany w Orange Flex

@xeth nie, ponieważ Social Pass jest za darmo.