Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana taryfy Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Zmiana taryfy Flex

Mam aktualnie promocje 3 miesiące 50,%  30PLN

Czy można zmieniać taryfę podczas trwania tej promocji?

Dzisiaj kończy mi siè okres rozliczeniowy przekazałem na inny nr.tel.Flex 10GB które mi się zostały,zmniejsze plan i jutro ta osoba odda mi te 10GB ona ma okres rozliczeniowy 28.

Czy to dobry pomysł,czy nie jest wart kombinacji z GB-jtami.

Pozdrawiam

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana taryfy Flex

@Mirek22 pamiętaj, że taryfę we FLEX możesz zmienić raz na cykl. Jeżeli zmienisz na niższy, to nowe warunki wchodzą dopiero po odnowieniu planu. Jeżeli zmienisz na wyższy, to GB z wyższego planu od razu pojawiają się na koncie, a ewentualną płatność za wyższy plan pobrana będzie po odnowieniu planu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Zmiana taryfy Flex

@Mirek22W okresie promocyjnym możesz zmienić taryfę. Przesłanie na inny nr Flex jest możliwe, ale tylko raz i w jedną stronę. Biorca nie może tych samych Gb odesłać Tobie. Może swoje...ale pamiętaj, że najpierw zużywasz te z własnego planu, później otrzymane. Możesz przekazać dowolną ilość, byle na Twoim koncie zostało co najmniej 1Gb.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana taryfy Flex

@Mirek22 Z przekazaniem GB to dobry pomysł, aby się nie zmarnował. Można tylko przekazywać GB z planu, otrzymanych nie da się przekazać.

Co do zmiany planu, to da się zmienić, ale nie wiem  jak będzie traktowana promocja. Powinna dalej zostać, bo przecież na trzy miesiące, niezależnie od planu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Zmiana taryfy Flex

@ketrasaArturPytałem, promocja zostaje i przy przejściu w górę i w dół z planem...

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana taryfy Flex

@Mirek22 skoro @agat13 sprawdzał, to nie widzę przeciwwskazań do zmiany planu. Dobrze przed końcem promocji i odnowienie czwarty raz planu zmienić na niższy plan.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana taryfy Flex

@Mirek22 pamiętaj, że taryfę we FLEX możesz zmienić raz na cykl. Jeżeli zmienisz na niższy, to nowe warunki wchodzą dopiero po odnowieniu planu. Jeżeli zmienisz na wyższy, to GB z wyższego planu od razu pojawiają się na koncie, a ewentualną płatność za wyższy plan pobrana będzie po odnowieniu planu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Zmiana taryfy Flex

Zmieniłem taryfę na mniejszą ,pobrano mi 12.50 zł na dole aplikacji koszt planu 25 zł ale jest brak danych na temat ilości GB ,Flex rodziną zrobił się aktywny ale nie mogè przekazać GB bo nie mam na swoim koncie.

Po zalogowaniu się na koncie jest monit Twój plan odnowi się za ...... i podana jest godzina z wyprzedzeniem co kilka minut

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Zmiana taryfy Flex

Sprawa zgłoszona do działu technicznego.

Aktualnie w aplikacji Orange Flex jestem bez GB,brak komunikatu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Zmiana taryfy Flex

Byłem na czacie i Pani stwierdziła że mam pakiet 30GB za 30PLN no i coś jest nie tak bo pobrano mi 12,50PLN  pakiet 15GB 

Jeśli nie naprawi dział techniczny do którego jest problem zgłoszony to co w tej sytuacji zrobić ?

Zakończyć Plan Orange Flex oraz Flex rodzina ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Zmiana taryfy Flex

Jutro będzie tydzień a mój problem nie rozwiązany,dzisiaj rozmawiałem na czacie i Pani stwierdziła że problem nie rozwiązany i pracują nad tym.

Przypomnę Mam pakiet Flex 30PLN a w aplikacji 25PLN  i "0" GB 

Czy od nowego okresu rozliczeniowego będzie normalnie ? (07.VI)