Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 36, Guru *
  • 3926
  • 6363
  • 139

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@ketrasa w ramach testów Flex'a mamy w planach "zadanie" rezygnacji z karty dodatkowej... tak jak piszecie możliwe to będzie po upływie okresu promocyjnego... zadeklarowałem, że to "zadanie" na siebie Emotikon: Mrugający 

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 30, Ekspert
  • 3474
  • 7055
  • 71

@Misiek62 czekam więc na wyniki Twoich testów.

Nie wiedziałem, że poruszyłem temat dla testerów. Wglądu do zadań nie mam, więc to czysty przypadek Emotikon: Mrugający

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.
Pracuję w Orange FLEX
  • 10
  • 24
  • 1

Na ten moment jest tylko opcja zablokowania karty dodatkowej, promocja trwa więc wprowadzenie usunięcia z konta nie jest potrzebne. Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3926
  • 6363
  • 139

@Tyczka1999napisał(-a)

Na ten moment jest tylko opcja zablokowania karty dodatkowej, promocja trwa więc wprowadzenie usunięcia z konta nie jest potrzebne. Emotikon: Mrugający

@Tyczka1999  to jest Wasza ocena... promocja promocją, ale osobiście uważam, że możliwość zakończenia korzystania z karty dodatkowej powinna być do początku.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 30, Ekspert
  • 3474
  • 7055
  • 71

@Misiek62 zgadzam się z Tobą. Jak nie chce już korzystać z czegoś bezpłatnego, to chcę mieć możliwość zakończenia już, a nie czekać do końca okresu promocyjnego. 

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.