Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@ketrasaArtur w ramach testów Flex'a mamy w planach "zadanie" rezygnacji z karty dodatkowej... tak jak piszecie możliwe to będzie po upływie okresu promocyjnego... zadeklarowałem, że to "zadanie" na siebie 😉 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@Misiek62 czekam więc na wyniki Twoich testów.

Nie wiedziałem, że poruszyłem temat dla testerów. Wglądu do zadań nie mam, więc to czysty przypadek Emotikon: Mrugający


Pracuję w Orange FLEX
  • 19
  • 49
  • 2

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

Na ten moment jest tylko opcja zablokowania karty dodatkowej, promocja trwa więc wprowadzenie usunięcia z konta nie jest potrzebne. 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty


@Tyczka1999napisał(-a)

Na ten moment jest tylko opcja zablokowania karty dodatkowej, promocja trwa więc wprowadzenie usunięcia z konta nie jest potrzebne. 😉


@Tyczka1999  to jest Wasza ocena... promocja promocją, ale osobiście uważam, że możliwość zakończenia korzystania z karty dodatkowej powinna być do początku.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@Misiek62 zgadzam się z Tobą. Jak nie chce już korzystać z czegoś bezpłatnego, to chcę mieć możliwość zakończenia już, a nie czekać do końca okresu promocyjnego. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

Druga karta sim jest akurat opcją która mnie skłania do przejścia do FLEX, potrzebuję takiego rozwiązania z dwoma telefonami. O opłacie 9 zł dowidziałem się dopiero później w wyniku czytania regulaminów, a na pierwszy rzut oka wydawało się że jest darmowa. Lepiej aby nie było okresu promocyjnego za 0zł tylko niższa cena od początku np 5zł. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@arth61 promocja na drugą kartę SIM miała być na pół roku, obecnie jest przedłużona do odwołania. Ja korzystam z tej możliwości już ponad rok. W abonamencie druga karta SIM jest płatna 9 PLN i nie było żadnego okresu promocyjnego jak jest obecnie we FLEX.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

Nie bardzo rozumie? To znaczy po 6 miesiącach jak zacznie się naliczanie należy zlikwidować kartę , i dodać ponownie  nową w promocji?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@arth61 nie, nie trzeba, wcześniej miała być bezpłatna opcja na 6 miesięcy, teraz jest przedłużona do odwołania.