Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

Obecnie trwa promocja na dodatkową kartę SIM Flex za 0 PLN przez 6 m-cy. Po tym czasie będzie naliczana opłata 9 PLN za m-c.

Czy zablokowanie w apce dodatkowej karty SIM spowoduje, że opłaty po okresie promocyjnym nie będą naliczane?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty


@Tyczka1999napisał(-a)

Na ten moment jest tylko opcja zablokowania karty dodatkowej, promocja trwa więc wprowadzenie usunięcia z konta nie jest potrzebne. 😉


@Tyczka1999  to jest Wasza ocena... promocja promocją, ale osobiście uważam, że możliwość zakończenia korzystania z karty dodatkowej powinna być do początku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@ketrasaArtur , przeczytałem regulamin i to Ty jesteś władny zablokować kartę, lecz nie płatność.

-Masz oddzielną możliwość czasowego zablokowania swojej dodatkowej karty SIM. Czasowa blokada nie jest równoznaczna z rezygnacją z usługi, co oznacza, że będziemy pobierać opłatę za dodatkową kartę SIM z Twojej karty płatniczej.
-Wszystkie usługi dodatkowe dotyczące rozmów, wiadomości i transmisji danych aktywowane dla karty głównej, działają na Twojej karcie dodatkowej, jeśli jest używana w Polsce.
- Dodatkową kartę SIM aktywujesz skanując jej QR kod za pośrednictwem Aplikacji.
- Dodatkowa karta SIM jest aktywna dopóki z niej nie zrezygnujesz w Aplikacji.
- Możesz bezpłatnie wyłączyć dodatkową kartę SIM w dowolnym momencie. Usługi na dodatkowej karcie będą działały do końca Okresu rozliczeniowego. Od pierwszego dnia nowego Okresu rozliczeniowego karta przestanie działać.
- Opłatę za dodatkową kartę SIM określa Tabela 6
(Tak stanowi Cennik usług w ofercie Orange Flex, który obowiązuje od 9.05.2019 roku do odwołania - uwzględnia zmiany z 12.08.2019r.)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

W takim razie, jak pozbyć się dodatkowej karty SIM, skoro w apce FLEX jest tylko przycisk ZABLOKUJ kartę SIM? Czy muszę zakończyć całkowicie swój plan na obu kartach SIM?

Nie jest to dla mnie jasne, dlatego taki temat.

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@ketrasaArtur , czemu od razu na dwóch. Na dodatkowej, ale podejrzewam, że tylko na czacie, lecz nie jestem pewien.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

Już gonię czat FLEX-a pomęczyć. Przedstawię, co mi napiszą Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty


@ketrasaArturnapisał(-a)

Już gonię czat FLEX-a pomęczyć. Przedstawię, co mi napiszą Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , jakie wieści?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

Już gonię czat FLEX-a pomęczyć. Przedstawię, co mi napiszą Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , jakie wieści?


Oj ciekawie się zapowiada, ciekawie. Za chwilę opiszę, co się dowiedziałem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

W okresie promocyjnym, czyli przez pierwsze 6 miesięcy od aktywacji dodatkowej karty SIM, można ja tylko zablokować. Po okresie promocyjnym, będzie uaktywniona opcja całkowitej rezygnacji.

Jeżeli zrezygnuje się z dodatkowej karty, opłata już nie będzie liczona, a ponowna aktywacja nastąpi, ale dopiero już na nowej karcie SIM. Stara nie będzie aktywna.

Po 6 miesiącach aktywuję sobie ponownie dodatkową kartę SIM, załóżmy, że 5 dni przed odnowieniem planu, to opłata za 5 dni nie będzie naliczona. Nie ma okresu proporcjonalnego. Naliczenie nastąpi dopiero w momencie odnowienia planu.

 

Reasumując, aby dodatkowa karta nie generowała opłat, należy po 6 miesiącach promocyjnych skorzystać z opcji REZYGNACJA.

 

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

@ketrasaArtur , to są te niuanse Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Zablokowanie dodatkowej karty SIM FLEX - opłaty

Dla mnie istotne. Bo w tej chwili nie ma rezygnacji z dodatkowej karty SIM, chyba, że  z całego planu. W tedy dezaktywowane są dwie karty jednocześnie.