Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

Być może to jednostkowy problem, a być może, iż związane jest to z filtracją adresów mailowych przez dedykowany kanał odpowiedzi, na który użytkownik nie ma wpływu. Kliknięcie w ten przycisk, to nie tylko taki komunikat zwrotny z Outlooka, ale również z Gmaila. Pokazuję więc tylko z Outlooka, z uwagi na powielanie. Może być tak, jak wspomniał @Misiek62  w temacie tutaj kliknij 

Apps Orange.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

@bronzub   nie korzystam z Apps Orange, więc nie wiem gdzie znalazłeś ten adres na który chciałeś zgłosić problem, jest w jej właściwościach?

Jeżeli tak, to Orange powinno zrobić poprawkę w appce, bo zakładam, że - tak jak napisano w komunikacie - adres nie istnieje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

@bronzub   nie korzystam z Apps Orange, więc nie wiem gdzie znalazłeś ten adres na który chciałeś zgłosić problem, jest w jej właściwościach?

Jeżeli tak, to Orange powinno zrobić poprawkę w appce, bo zakładam, że - tak jak napisano w komunikacie - adres nie istnieje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

@Misiek62 , musiałbym podjąć się próby testu, tuż przed instalacją Chroń Dzieci w Sieci, by natknąć się na ten adres. Wiesz, że się dygam? Restart zjada moje nerwy, ale spróbuję. Raz kozie śmierć!😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

@bronzub nie rób tego z Chroń ... Jeżeli przyjmujemy, że to Apps Orange inicjuje start to tylko  sprawdź kontakt do twórcy tej appki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

@Misiek62 , pomoc@chrondzieciwsieci.pl

kontakt z deweloperem. Ja już usunąłem z pulpitu to zdjęcie z Outlooka.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

OK, wróćmy do założenia że to Apps Orange uruchamia instalator, trzebaby napisać do twórcy tej appki, nie do Chroń dzieci. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

@Misiek62 , wykonam screena w Outlooku i zajmę się tym "pasztecikiem"😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

@Misiek62 , melduję Panie Generale Splendor*** wykonanie zadania😊

Screenshot_20220212-145824_Outlook.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange


@Misiek62napisał(-a)

@bronzub nie rób tego z Chroń ... Jeżeli przyjmujemy, że to Apps Orange inicjuje start to tylko  sprawdź kontakt do twórcy tej appki.


@Misiek62 , gwoli wyjaśnienia, wypowiedzenie na głos Apps Orange w Google Play, skutkuje pokazaniem się wszystkich aplikacji Orange, więc skoro tamtego adresu nie ma, deweloper musi na to zgłoszenie odpowiedzieć.Screenshot_20220212-151509_Google Play Store.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wysyłanie informacji zwrotnej do Apps Orange

@Anonim , myślisz, że w dobry adres się wstrzeliłem? @Misiek62  milczy, a mnie czas nagli, by dać misiowi rozwiązanie. No i czy dostałeś info ode mnie? Coś zgrzyta, tylko nie wiem, w którym kościele dzwonią😊