Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wybór planu Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 45
  • 0

Wybór planu Flex

Przenoszę numer do Flex, mam już potwierdzony termin transferu na 10 maja. Przy zakladaniu konta wybralem plan za 25zl. Czy w momencie pierwszej płatności i korzystaniu z kodu (FLEX3) bedzie mozliwosc wyboru innego (wyższego) planu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Wybór planu Flex

Tak możesz wybrać najwyższy plan zaraz po przejściu nr a po 3 miesiącach zmienić na np 25 ale przed rozpoczęciem czwartego miesiąca

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wybór planu Flex

@shallet zmianę planu możesz dokonać nawet po opłaceniu tego planu za 25 PLN. Przy zmianie na wyższy najlepiej wykorzystać GB, a następnie zmienić plan na wyższy. Dostaniesz nową pulę GB. Zmiany planu możesz dokonać raz w miesiącu.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 45
  • 0

Wybór planu Flex

To jest jasne. Ale chodzi mi o to czy pierwszy mój plan bede mogl wybrac inny niż pierwotnie chcialem. Teraz jest promka FLEX3 - 1zl za dowolny plan na 3m-ce więc chce wybrac najwyższy zamiast tego za 25zl

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Wybór planu Flex

Tak możesz wybrać najwyższy plan zaraz po przejściu nr a po 3 miesiącach zmienić na np 25 ale przed rozpoczęciem czwartego miesiąca


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wybór planu Flex

@shallet możesz wybrać. Płatność dokonujesz w dniu przeniesienia, więc do tego czasu powinno dać się zmienić plan. Przed upływem trzeciego miesiąca zmieniasz na niższy i przy odnowieniu planu płacisz za nowo wybrany plan.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wybór planu Flex

@shallet pamiętaj, aby kod promocyjny dodać przed dokonaniem płatności. Potem nie będzie już możliwości.