Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wirtualny Portfel - Orange Flex


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Wirtualny Portfel - Orange Flex

Nom w sumie to pole i tak było nie potrzebne. 

 

Ciekawe czy doczekamy się bilingu. 


Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@scanx @spiro 

logotyp blika, dodamy, ale za jakiś czas, na szybko taka zmiana poszła, żeby bardziej intuicyjnie móc zmieniać metody płatności.

Tak "shortcut" dla roamingu usunęliśmy, bo to była zdublowana informacja, jest przecież dedykowana zakładka dla roamingu.

 

@scanx ten billing naprawdę jest taki istotny dla Was? mamy to w backlogu, ale raczej "na później", więc dajcie jakieś argumenty ZA i może przyspieszymy to.

Dla mnie osobiście miał sens billing w postpaidzie jak przekroczyłem rachunek i zastanawiałem się przez co - we Flexie to nie grozi, ale może są inne powody ?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Wirtualny Portfel - Orange Flex

Co do bilingu to podzielam argumenty @Maciej_FLEX , fajnie, że w końcu kiedyś się pojawi w wygodnej formie. 

Dla mnie jest to drobiazg, ale z drugiej strony rozumiem osoby które chcą to mieć dla czystego komfortu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Wirtualny Portfel - Orange Flex

Jeśli masz swoją podpiętą kartę we flex ale ktoś inny ci zasilił lub zasila ci np 200zł poprzez blik i np myślisz a wypłacasz te 200zł lub więcej to wraca to do tej osoby co wpłacała blikiem czy na tą kartę co jest twoja przypięta do flexa?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@scanx jeżeli teraz z portfela wypłacisz, to kasa wraca na kartę przypiętą do FLEX. Najczęściej do trzech dni zwrot jest już na koncie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 25
  • 1

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@Maciej_FLEXTu nie chodzi o "liczenie minut" poza abonamentem, bo i tak jest no limit. Billing może się przydać w przypadku konieczności odszukania numeru na który się dzwoniło, a "wyparował" z listy w telefonie. Oraz osobiście w moim przypadku, do ewentualnego nadzoru osoby małoletniej dołączonej do oferty rodzinnej.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Wirtualny Portfel - Orange Flex

Czy będzie możliwa (wprowadzenie) edycja kwoty jesli chcemy zwrot na kartę? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@scanx obecnie masz zwrot całej kwoty z portfela, a następnie możesz sobie BLIK-iem dodać tyle co potrzeba.

 

Możesz dać jako pomysł 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 514
  • 14

Wirtualny Portfel - Orange Flex

Ale fajnie że działa Wam zwrot środków.

Nie każdy ma tyle szczęścia... 😜

IMG_4349.jpeg

Ale wiadomo jak to we Flexie jest. 😉

BTW. Tak, zgłosiłem problem na czacie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@Duke masz dodaną kartę płatniczą? Czy data ważności karty jest aktualna? Bez karty płatniczej nie przejdzie płatność.