Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wirtualny Portfel - Orange Flex


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Wirtualny Portfel - Orange Flex

To powinno być od początku 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@Marcinv1 owszem powinno być od początku. Mimo to lepiej późno niż wcale.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 514
  • 14

Wirtualny Portfel - Orange Flex

Tak, to miałoby sens gdyby z portmonetki rozliczany był roaming i połączenia międzynarodowe. 

 

A tak... usługa dla mnie zbędna, bo karta wygodniejsza i bezpieczniejsza. 

Anonim

Nie dotyczy

Wirtualny Portfel - Orange Flex

W zakładce Płatności widzę u siebie bonus za polecenie z 6 lutego i jak kliknąłem w szczegóły płatności to mam status zrealizowana...bez mojego udziału. Tak to działa teraz? Bo wydaje mi się, że przedtem musiałem użyć opcji wypłać środki. Ale one chyba wylądowały na podanej karcie?

Anonim

Nie dotyczy

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@Anonim 

 

Czyli z automatu ci samo wypłaciło? masz podpiętą kartę?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Wirtualny Portfel - Orange Flex

Jak się pisze pomysły (ja!) to i się ma heeh Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: LOL ludzi przybędzie bo nawet nadpłatę można zrobić i mieć spokój. Konkurencja niech się chowa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@scanx pod autorami rozwiązań są pomysły na stronie głównej. Tam jest też przycisk: Dodaj pomysł.

Klikasz i opisujesz pomysł jak pytanie.

Anonim

Nie dotyczy

Wirtualny Portfel - Orange Flex


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim 

 

Czyli z automatu ci samo wypłaciło? masz podpiętą kartę?


@Anonim , niezbyt intuicyjnie to zrobione, bo dopiero na czacie rozwikłany został ten myk. Niby środki były, a nie wiedziałem gdzie (bez mojego udziału zostały przelane, ale reszta była magią). Trzeba było obok karty przesunąć paluszkiem w lewo i wtedy ujrzałem, że można przelać na kartę. @Michał_FLEX, troszkę te opisy były mylące. Dopiszcie, że należy przesunąć paluszkiem obok karty. Chyba, że Wam bardziej zależy na wirtualnym portfelu Flexa. Podam przykład z mojego planu, gdzie go chwilowo zawiesiłem, ale kartę mam podpiętą z uwagi na dalsze korzystanie z planu. Wirtualny portfel za bonusy nie pozwala swobodnie korzystać z tych środków, bo leżałyby tam do czasu odblokowania planu. A na karcie mogę sobie wykonać dyspozycje wynikające z chwilowej potrzeby. Ja rozumiem, że to nie są wielkie pieniądze, ale emeryci, czy ze skromniejszym zasobem finansowym klienci Flexa wogóle, jednak musieliby się dostosować do Waszych reguł gry. Tylko o tę intuicyjną podpowiedź zabiegam: "kiwnij paluszkiem w miejscu do tego przeznaczonym". Ja nie wpadłem na ten myk.


Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Wirtualny Portfel - Orange Flex

@Anonim mamy tam widok do poprawienia. Są kropki, pod spodem które sugerują "swipe" - ale rzeczywiście nie każdy je widzi (co również nam wyszło na testach przed wdrożeniem). Mamy już projekt  ekranu, gdzie wystaje kawałek "karty" z prawej strony, co ułatwia jej odnalezienie - nasi developerzy powinni niedługo to poprawić.


Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Wirtualny Portfel - Orange Flex

"Wituralnego portfela" aka "środków Flex" nie można zasilać kartą płatniczą. Tylko BLIKiem można dodawać środki + oczywiscie kasa z "polecaj zarabiaj" tam będzie wpadać. Karta działa sobie niezależnie, na zasadach, jakie były dotychczas.