Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wiadomości od Orange na dual SIM


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wiadomości od Orange na dual SIM

Powiedzcie mi, proszę, jak to jest z technicznymi wiadomościami, na które po kliknięciu w taką wiadomość, ona mi znika. Lekceważąco kliknąłem bez okularów w nadziei, że odczytam moimi "ślepakami". A druga rzecz, to pozostałe pokazują się jako zbiór kolejnych, lecz gdybym chciał usunąć konkretną, to znikną wszystkie. Samsung A52s 5G z dual SIM i obie karty z Flexa. Na innych wiadomościach jest kółeczko do oznaczenia konkretnej wiadomości do usunięcia. Mam dwie zainstalowane aplikacje Wiadomości: z Google LLC i ikonka tej jest na głównej tapecie do odczytywania. Druga to pobrana z Galaxy Store. Wszystkie wiadomości z Orange mają pola wyszarzane i tylko pod niektórymi z nich jest ikonka odświeżania oraz pod nią wpis: "Kliknij, aby wczytać podgląd". Natomiast z lewej strony obok nich nie ma tych kółek do wybierania, które chcę zaznaczyć i usunąć.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32498
  • 37062
  • 1374

Wiadomości od Orange na dual SIM

Niektóre wiadomości to mmsy. Obecnie aplikacje nie rozróżniają sms,mms czy inne formy. Tu problemem może być to że wiadomości są od nadawcy bez numery. Wtedy zwykle całość trzeba usunąć.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wiadomości od Orange na dual SIM

@Piotrekk85 , skoro tak to działa, to te z Orange zarchiwizowałem, bo są ważne dla mnie. Inaczej, i nie wszystko, co w smartfonie, prezentowane jest na koncie MO. O aplikacji to nawet nie wspomnę😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wiadomości od Orange na dual SIM

@Piotrekk85 , zaktualizowałem aplikację Łącze z telefonem i w wiadomościach na laptopie zobaczyłem przy wszystkich informacjach od Orange, że pochodzą z numeru 672643. Ma to jakieś wytłumaczenie, że tylko dwie z nich chciałem usunąć (kody do autoryzacji), a musiałbym usunąć wszystko?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32498
  • 37062
  • 1374

Wiadomości od Orange na dual SIM

A na telefonie ten numer jest widoczny?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Wiadomości od Orange na dual SIM


@Piotrekk85napisał(-a)
A na telefonie ten numer jest widoczny?

@Piotrekk85 , na telefonie nie ma. Jest tylko w aplikacji Łącze z telefonem😊