Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

Aby skorzystać z propozycji darmowego korzystania z HBO GO, która to kusiła banerem w aplikacji Flex, najpierw tam kliknąłem, "za darmo" zapłaciłem i uzyskałem kod, to po drodze napotkałem na barierę, której nie zdołał konsultant czatu Flexa rozwikłać, gdyż trwało by to kilka dni. Na infolinii HBO GO zostało to rozwiązane i mogłem zalogować się do ich konta kodem z Flexa. W międzyczasie, skoro tak sprawnie to poszło, wstrzeliłem się także w pakiet full wypas, by poznać zalety zachwalane w tymże pakiecie. Lecz nie znając warunków, na jakich korzystanie za darmo przez miesiąc z HBO GO we Flexie będzie mi przysługiwało, uaktywniłem Video Pass. Pytam stałych użytkowników, czy w tym konkretnym przypadku, to kuszenie we Flexie "za darmo" przez miesiąc, musiało z mojego portfela Flexa pobrać 20 zł? A może to ja źle postąpiłem i miałem korzystać bezpośrednio z konta HBO GO z kodem Flexa z tej darmochy? Bo na koncie HBO GO są te dwa przyciski, czy korzysta się z kodu operatora, czy z pakietu na platformie.Screenshot_20220212-163938_Orange Flex.jpg 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@bronzub  skoro wsparcie z czatu Flex miało problem, to skomplikowana sprawa. Nie wiem jak było właściwie, ale jeśli na stronie HBO była opcja kodu operatora, to ja bym w pierwszej kolejności próbowałbym wkleić tego flexowego tam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@bronzub  skoro wsparcie z czatu Flex miało problem, to skomplikowana sprawa. Nie wiem jak było właściwie, ale jeśli na stronie HBO była opcja kodu operatora, to ja bym w pierwszej kolejności próbowałbym wkleić tego flexowego tam.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@Misiek62 , po udanym wejściu na konto i zaznaczeniu ustawień, spokojnie wylogowałem się z konta HBO GO. Drugie podejście z kodem Flexa było porażką. Więc w te pędy do Flexa i aktywowałem na mój chłopski rozum Video Pass. A skoro jednym z warunków korzystania było jego aktywowanie, to sobie Flex podciągnął z portfela 2 dyszki. Ale żeby od razu? Nie! Zorientowałem się po czasie. A zapłaciłem "za darmo". Prawidłowo?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

Za wideo pass niestety trzeba zapłacić odrębnie od swojego Planu. Więc kod na HBO swoje, a pass żeby nie wyczerpać pakietu swoje... Tylko musiałbyś oglądać filmy w telefonie w którym transfer przechodzi z karty Flex. Inaczej pass jest zbędny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@Misiek62 , co to za oglądanie na maleńkim ekranie, skoro masz do dyspozycji laptopa i ekran tv😊 Więc tak to działa? nawet po WIFI i sparowaniu urządzeń?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

Wi-Fi z telefonu na telewizor? To jest rozwiązanie. 

 

Dopowiem tylko, że w telefonie musisz wyłączyć odbiór Internetu przez wifi i zrobić z telefonu hotspot. A w telewizorze ustawić to źródło 😉 

 

(kurcze Requst Entity ... na telefonie jeszcze mnie nie trafił... a teraz tak - musiałem przesiąść się do lapka i uzupełnić)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@Misiek62 , ja wcale nie musiałem wyłączać Wi-Fi, by zrobić hotspota. Nie poznałeś możliwości mojego tv z TCL ze sterowaniem ze smartfona na ekran tv😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@bronzub do aktywacji HBO GO nie musiałeś wykupywać pakietu VideoPass za 20 zł. Jak już aktywowałeś HBO GO z FLEX-a, to wystarczy internet stacjonarny do oglądania. Dziwi mnie tylko problem w zalogowaniu kodem z FLEX-a. Sam nie korzystałem, więc trudno doradzić. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex

@bronzub  jasne że nie musiałeś wyłączać, ale jeśli masz tego Video Passa, to może go zużyć w ten sposób.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Video Pass & HBO GO w aplikacji Flex


@ketrasaArturnapisał(-a)

@bronzub do aktywacji HBO GO nie musiałeś wykupywać pakietu VideoPass za 20 zł. Jak już aktywowałeś HBO GO z FLEX-a, to wystarczy internet stacjonarny do oglądania. Dziwi mnie tylko problem w zalogowaniu kodem z FLEX-a. Sam nie korzystałem, więc trudno doradzić. 


@ketrasaArtur , to właśnie jest tak, jak masz portfel Flexa zasilony. Ciekawe, jak by zachował się Video Pass, gdyby nie miał z czego pobrać, a ponowiłbym z tego banera Flexa aktywować ponownie HBO GO?