Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usprawnienie apki Flex


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Usprawnienie apki Flex

@Maciej_FLEX nie zrozum mnie źle, ale te usprawnienia od samego początku to w dużej mierze "bzdety" o które nikt nie prosił. Głównie mam tu myśli sklep (ludzie raczej chyba z niego korzystają tylko podczas wyprzedaży), oraz game pass (z tego to chyba nikt nie korzysta?).

Dla mnie, jako dla klienta, który jest z Wami od początku Flex nie ma dalszego pomysłu na rozwój. Kiedyś update apki leciały z prędkością karabinu i faktycznie coś dodawały, teraz nic się przeważnie nie dzieje.

Nie potrafię zliczyć ile razy denerwowałem się na Waszych konsultantów na chacie, którzy niestety nie potrafią czytać ze zrozumieniem, albo nie mają zielonego pojęcia, jak Flex działa. Czasem trafiali się tacy, którzy praktykowali i jedno i drugie na raz.

Musiałem zrezygnować z dodatkowej karty eSIM do AW, ponieważ Flex staje się nieużywalny, gdy mamy dodatkową kartę od połączeń głosowych. Po zmianie na kartę tylko do internetu nieco się poprawiło, ale i tak niesmak pozostał, że nigdzie nie informujecie o tych problemach.

Bawicie się w jakieś dodawanie świątecznych motywów w apce (które parę razy zepsuło UI, przynajmniej na iOS'ie), a tak podstawowych rzeczy, jak ciemny tryb nadal brak.

Obecnie mam najnowszą wersję apki na Androida, a w przeciągu ostatniego tygodnia wylogowało mnie już dwa razy bez żadnego powodu. Wypuściliście miliard wersji, które miały to naprawić, ale żadna nie naprawiła.

 

Podsumowując powtórzę to, co zawszę twierdzę, gdy ktoś mnie pyta o Flexa - ofertowo świetnie, ale techniczne niestety bardzo dużo rzeczy leży i kwiczy. Po prawie 2 latach straciłem już wiarę w jakąkolwiek poprawę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Usprawnienie apki Flex

@f00ku55 j @Maciej_FLEX a nawet dawałem  pozycję nowych serwisów w Game Pass, szkoda że oferta nie została rozszerzona o nowe passy, ogólnie jest dobrze, ale zawsze się znajdą jakieś problemy, chociażby z tym Video Pass, które działa tak jak działa obecnie. Jeżeli by to szło w dobrym kierunku to na bieżąco byście informowali użytkowników co i jak z projektem

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Usprawnienie apki Flex

Game Pass ogólnie w obecnej formie to jakiś żart. Twitch może spokojnie być w Video Passie, Discord w Social Passie, a gry? Serio? Komu potrzebny nielimitowany transfer do gier?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 271
  • 1

Usprawnienie apki Flex

@f00ku55 Jeżeli nie byłyby to gry niszowe to miałoby to sens. Tak, jak jest teraz to to sensu nie ma i zgadzam się...mogli by dodać zmianę w Video i Social pasie a usunąć Game Pass. Kupuję go tylko dla tego discorda, po nic więcej.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Usprawnienie apki Flex

W Game Passie to ja głównie widzę tego typu rzeczy jak Stadia, GeForce Now, itp 😉

Ale to dłuuuuugo jeszcze nie przejdzie...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Usprawnienie apki Flex

Ja wcześniej zakładałem wątek i pomyśl o tym, ale obyło się to bez większego echa. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Usprawnienie apki Flex

@Maciej_FLEX czy mogę prosić o odpowiedź na dręczące mnie pytanie? Dlaczego oferta Orange, która jest chyba najbardziej nastawiona na młodych ludzi (oczywiście mowa o Flexie) została pozbawiona przywileju testowania 5G?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Usprawnienie apki Flex

@Maciej_FLEX  "> spoiler: będzie update o te brakujące usługi w tym miesiącu w każdym razie, od przyszłego tygodnia zaczynamy testować konfigurację" Nadal zero info, myślałem że update będzie w aplikacji, a tutaj naprawa błędów i nic więcej. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Usprawnienie apki Flex

@TheEcki update był wczoraj (przynajmniej na iOS). Serwisy zostały dodane do VideoPass'a. 


Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Usprawnienie apki Flex

hej, sorry za lekki poślizg z odpowiedziami. spróbuję zebrać problemy, które mamy.

 

1. Temat z wylogowywaniem - to musi się zdarzać w jakiś wyjątkowych przypadkach. kiedyś masowo mieliśmy info na ten temat i na czacie i w komentarzach w store'ach i sami to odczuwaliśmy w zespole. Zagadam z naszym tech leaderem od appki - może będą potrzebne jakieś przykłady szczegóły od tych osób, które wciąż to dotyka, żeby zreproduktować ten błąd.

 

2. 5G - na razie taka strategia firmy, że testy we Flexie można robić w najwyższym planie 😞

3. Problemy z aktywnym eSIM na AW i słabą jakością połączeń - temat jest zaadresowany do kolegów z sieci, na razie nie mam info.

4. Temat związany z usługami sieciowymi przy aktywnym eSIMie i MultiSIMie - globalny błąd dotyczący całego Orange, i wszystkich ofert i rynków b2b i b2c. Nie mam niestety przełożenie na przyspieszenie i poprawę.

5. Game Pass - chcielibyśmy rozwijać w takim kierunku jak piszecie i dodać usługi cloud gamingowe, ale do tego trzeba współpracy z drugiej strony. Nie jest łatwo o nawiązanie takiej współpracy z partnerami + dochodzą deale na poziomie grupy Orange itp.