Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transfery GB w ramach Flexa

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Transfery GB w ramach Flexa

Nie byłbym sobą, gdybym nie przeprowadził eksperymentu w ramach swoich dwóch głównych numerów na oddzielnych adresach mailowych. Jeden ma pakiet 30 GB, a drugi 15 GB. W pierwszym pozostało 1,85 GB, więc z drugiego przerzuciłem 13 GB. Nagle zrobiło się na pierwszym 14,85 z 43 GB. Matematycznie i sumarycznie jest ok, ale gdy testowo chciałem przekazać na EKO GB, to pojawia się komunikat: "Nie masz wystarczającej liczby GB żeby je przekazać. Dlaczego? Musisz też mieć coś dla siebie, min. 1 GB" i powyżej tego komunikatu widnieje 1 GB danych z nie aktywnymi przyciskami + i -, oraz na dole ekranu przycisk Dalej, też bez możliwości uaktywnienia. Plan jeden i drugi nie są w końcówce terminów do odnowienia. Wytłumaczy mi ktoś ten dziwny schemat takiego zachowania aplikacji Flex?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Transfery GB w ramach Flexa

@bronzub  do regulaminów nie zaglądałem, ale sprawa wydaje się uregulowana w ten sposób, że to co "dostałeś" na jeden numer od innego numeru, możesz wykorzystać jedynie na potrzeby obdarowanego numeru. 

 

Nie możesz "prezentu" przekazać dalej. Nawet nie możesz oddać na numer z którego było "zasilenie".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Transfery GB w ramach Flexa

@bronzub  do regulaminów nie zaglądałem, ale sprawa wydaje się uregulowana w ten sposób, że to co "dostałeś" na jeden numer od innego numeru, możesz wykorzystać jedynie na potrzeby obdarowanego numeru. 

 

Nie możesz "prezentu" przekazać dalej. Nawet nie możesz oddać na numer z którego było "zasilenie".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Transfery GB w ramach Flexa

@Misiek62 , wg tej logiki, mam ograniczoną swobodę do czynności, przewidzianych w ramach każdego planu. Bo mogę korzystać np. z Video Pass, ale już nie mogę oddać na EKO GB. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Transfery GB w ramach Flexa

Nie do końca przyjmuję Twoją logikę @bronzub  - raz zadysponowałeś częścią transferu z Planu i ta dyspozycja nie może być zmieniona... Prezent, czy to na rzecz numeru czy oddanie na Eko, nie może być transferowany dalej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Transfery GB w ramach Flexa

@Misiek62 , jest to w takim razie "kaganiec", a darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Transfery GB w ramach Flexa

Więc obdarowany ma przyjąć "konia" i nie oddawać go dalej 😛


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Transfery GB w ramach Flexa

@Misiek62 , to koń trojański, który nadaje się do pomysłu😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Transfery GB w ramach Flexa

@bronzub w regulamin usługi "Przekaż GB" jest napisane, że otrzymanych GB nie można przekazać dalej, dla tego jak chciałeś na otrzymanym koncie FLEX przekazać dalej, pojawiła się informacja, że musi coś zostać dla Ciebie. Według regulaminu na Twoim koncie musi zostać od 1 do 1,99 GB.

Regulamin:

https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1.amazonaws.com/Regulamin_uslugi_Przekaz_GB_final_e3ff1ef4e9.p...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Transfery GB w ramach Flexa

@bronzub  w regulaminie jest wszystko to co pisałem wcześniej 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Transfery GB w ramach Flexa

@Misiek62 , po sjeście poobiedniej też doszedłem do tego krótkiego regulaminu, więc spoko. Trza się nachodzić, jak w wojsku, i do drzewa było biegać po rozwiązanie😊