Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 392
  • 1324
  • 3

Testy Orange Flex

Jednym z przywilejów naszych Herosów jest możliwość testowania różnych rzeczy Emotikon: Szczęśliwy Dotychczas w Heros-owe ręce oddawane były, np. wersje beta aplikacji Mój Orange, dekoder ICU 100 czy Funbox 3.0.
Teraz przyszła kolej na testy oferty Orange Flex. Herosi sprawdzą jak działają poszczególne opcje we Flexie, co sprawia trudność, co jest fajne, a co warto byłoby jeszcze dopracować. Swoimi spostrzeżeniami będą dzielić się z Wami tutaj – na forum.

A piszę o tym dlatego, że jeżeli mielibyście jakieś wątpliwości lub chcielibyście coś sprawdzić np. przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty, to śmiało – zakładajcie nowe wątki w temacie Flexa i pytajcie Emotikon: Szczęśliwy Herosi - testerzy zweryfikują wszystko na „żywym organizmie” i dadzą znać co i jak Emotikon: Szczęśliwy

flex_zdjecie.png

Herosi,

przyjemnego
i bezproblemowego użytkowania Flexa! Emotikon: Szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 22, Pasjonat
  • 264
  • 616
  • 14

Testy Orange Flex

Powodzenia, owocnych testów! Emotikon: Szczęśliwy 

Poziom 18, Komentator
  • 65
  • 16
  • 1

Testy Orange Flex

Jestem użytkownikiem FLEX-a od 4 dni. Zanim jednak podjąłem decyzję o skorzystaniu oferty sporo poczytałem na ten temat. Kupiłem kartę FLEX w kiosku i postanowiłem skorzystać z tej oferty. Skłoniło mnie jeszcze darmowa karta REVOLUT, która umożliwia płacenie w różnych walutach.

Najgorsza sprawa byłą z rejestracją karty sim FLEX. Oczywiście jak ja już się zdecyduje na jakąś ofertę, to musi nastąpić awaria techniczna, która miała miejsce w dniu 14 października 2019r. Udało się aktywować karę następnego dnia, ale nie obyło się bez poprawiania błędów popełnionych przeze mnie. Podczas rejestracji proszę zwracać szczególną uwagę na prawidłowo wprowadzane dane. Ja niestety popełniłem literówki w momencie rejestracji konta przez e-mail. Późniejsze poprawy da się zrobić, ale niestety wymaga to sporo zachodu i nie obędzie się bez kontaktu z konsultantem. Muszę przyznać że byli bardzo pomocni, lecz ze względu na awarię techniczną i oni byli bezradni.

Zwracam jeszcze raz uwagę na prawidłowe wprowadzanie danych podczas rejestracji. Jest to bardzo ważne i pozwala na uruchomienie oferty od razu.