Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 246
  • 399
  • 6

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

@fwitkowski171 Dzięki za info. Zapomniałem o tych kodach a post czytałem.  

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Z vo wifi korzystam od dawna. Od niedawna jestem we Flex i największa niemiła niespodzianka jest taka, ze we flex za to trzeba płacić. W marcu byłem w USA i Meksyku... tradycyjnie na takich wyjazdach włączam tryb samolot i podłączam się do Internetu. W innych sieciach telefon zachowuje się jakby był w Polsce. We Flex pobiera minuty z roamingowego pakietu minut. Była to dość niemiła niespodzianka, która jak znów zacznę jeździć spowoduje, ze zmienię sieć. 

8DD76D24-5BA5-472B-B572-D2825DEF9B03.jpeg
Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 110
  • 93
  • 0

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Kolejna sprawa to brak sms/mms w VoWifi. Tu moje zaskoczenie gdyż w T-Mobile nie ma z tym problemu jak i również za granicą VoWifi działa jak w Polsce. W Playu chyba też działa wszystko a w Skansenie Plusa nie wiedzą w salonie co to VoLTE / VoWifi, kompletnie obce im te technologie, pomimo mojego tłumaczenia i rozwijania skrótów.

Highlighted

Poziom 22, Pasjonat
  • 251
  • 259
  • 11

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

@c24 Jeżeli dobrze zrozumiałem odpowiedź Konsultanta, to poza UE połączenia przychodzące po WiFi nie będą płatne. Jednak aby w ogóle były możliwe, konieczne jest wykupienie pakietu roamingowej. 

Mimo wszystko bardzo dobrze że o tym napisałeś, bo chyba mało kto się spodziewa takiego zachowania. Niestety, Flex ma kilka idiotycznych rozwiązań, a to kolejne z nich.