Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spróbujmy VoWiFi w Flex!


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

@fwitkowski171 Dzięki za info. Zapomniałem o tych kodach a post czytałem.  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Z vo wifi korzystam od dawna. Od niedawna jestem we Flex i największa niemiła niespodzianka jest taka, ze we flex za to trzeba płacić. W marcu byłem w USA i Meksyku... tradycyjnie na takich wyjazdach włączam tryb samolot i podłączam się do Internetu. W innych sieciach telefon zachowuje się jakby był w Polsce. We Flex pobiera minuty z roamingowego pakietu minut. Była to dość niemiła niespodzianka, która jak znów zacznę jeździć spowoduje, ze zmienię sieć. 


8DD76D24-5BA5-472B-B572-D2825DEF9B03.jpeg

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Kolejna sprawa to brak sms/mms w VoWifi. Tu moje zaskoczenie gdyż w T-Mobile nie ma z tym problemu jak i również za granicą VoWifi działa jak w Polsce. W Playu chyba też działa wszystko a w Skansenie Plusa nie wiedzą w salonie co to VoLTE / VoWifi, kompletnie obce im te technologie, pomimo mojego tłumaczenia i rozwijania skrótów.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

@c24 Jeżeli dobrze zrozumiałem odpowiedź Konsultanta, to poza UE połączenia przychodzące po WiFi nie będą płatne. Jednak aby w ogóle były możliwe, konieczne jest wykupienie pakietu roamingowej. 

 

Mimo wszystko bardzo dobrze że o tym napisałeś, bo chyba mało kto się spodziewa takiego zachowania. Niestety, Flex ma kilka idiotycznych rozwiązań, a to kolejne z nich. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Wczoraj zaktualizował Huawei p20 mate lite poza Orange czysty i pojawiła się opcją Wifi Calling. Po przejściu miesiąc temu numeru z play do flex ta opcja była nie dostępna az do teraz. 🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Mam Xiaomi Redmi  Note 8T wificalling w 90% działało ale czasami znikała ikona i tylko wylogowanie karty pomagało żeby znowu zaskoczyło co dla mnie skreśla taką usługę.

Ponadto wificalling oraz volte nie działa mi też w roamingu po za granicą kraju.

Śmieszna jest to że.gdybchcesz robić dobrze operatorowi i nie narażać go na koszty on ma to gdzieś

Zgłosiłem to na czacie i dostałem bana bo mam tel Xiaomi. Także jak ktoś ma tą markę to nie radzę zgłaszać problemów bo wyłączają na stałe. Żegnaj flex


Screenshot_2020-09-25-12-36-01-259_com.google.android.apps.messaging.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Ta lista wspieranych telefonów nie jest aktualna i mój Mi Mix 2S wspiera obie te technologie, wszystko działa jak należy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 97
  • 0

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

Może ktoś potwierdzić jak dokładnie działa VoWiFI w roamingu UE i poza? Czy jest to płatne, ściąga minuty z roamingu, etc.. 🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Spróbujmy VoWiFi w Flex!

U mnie żeby Usługa działała w roamingu muszę być w trybie samolotowym i jednocześnie połączonym z WiFi. Poza tym nie ma żadnych dodatkowych opłat dzwonisz za darmo. Sms-y nie działają