Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify za 5 zeta

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Spotify za 5 zeta

Widzę obecnego @Michał_FLEX  i może by coś powiedział, jaki mają wpływ na muzykę z serwisu? Natrafiłem na jeden ordynarnym językiem śpiewany utwór i to mnie zniechęca do brnięcia w Premium.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Spotify za 5 zeta

burebusek jest taka opcja w Spotify

SharedScreenshot.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Spotify za 5 zeta

Music Pass nie pobiera z pakietu danych. Nie ma żadnego wpływu na jakość, czy treść w samej aplikacji.

Anonim

Nie dotyczy

Spotify za 5 zeta

@Wojciech , mnie nie chodzi o pobieranie pakietu danych, tylko o wulgaryzm tekstowy w utworach, prezentowanych w Spotify. Czy jako twórcy Flexa, mają wpływ i kontrolę nad utworami, które w ramach Flexa są udostępniane ich użytkownikom?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Spotify za 5 zeta

@Anonim Orange, nie ma wpływu na to jakie treści są udostępniane np. w Spotify, tak samo jak na YouTube, czy w telewizji publicznej i prywatnej.

Anonim

Nie dotyczy

Spotify za 5 zeta

@Bartłomiej , to tym bardziej nie będę się pchał w Premium za moje pieniążki, bo jak będę chciał tego typu rozrywki, to jest tego od groma w YT. Ja sądziłem, że tutaj jest muzyka serwowana dla koneserów różnych gatunków muzycznych, a nie "podwórkowe kapele" Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Spotify za 5 zeta

@Anonim Spotify to naprawdę wielgachna biblioteka utworów - nie zniechęcaj się. Sam korzystam od samego początku, kiedy to Spotify zaczęło być dostępne w Polsce - i lubię to 🙂

 

Jeżeli szukasz konkretnej muzyki - to skorzystaj z wyszukiwarki. Są playlisty, kategorie gatunku, tematyki - multum multum "lat" do wysłuchania w apce Szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Spotify za 5 zeta

@Bartłomiej , miałem pecha, że dostałem od razu "po uszach". Może dlatego, że miałem włączony automat w gatunku. Pewnie się przyzwyczaję, spoko Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Spotify za 5 zeta

burebusek jest taka opcja w Spotify

SharedScreenshot.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Spotify za 5 zeta

@bruno , zrobione-dzięki Emotikon: Bardzo szczęśliwy Delektuję się cały czas, stukając od czasu do czasu w klawiaturę...to mnie wycisza i łagodzi obyczaje Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Andre.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Spotify za 5 zeta

@Anonim  każdy znajdzie coś dla siebie 🙂