Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sklep w Orange Flex [TEST]


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sklep w Orange Flex [TEST]

I jeszcze jedna rzecz: brak e-faktury za sprzęt w aplikacji. Wyrzucałem śmieci i zauważyłem, że luźna biała kartka to faktura - prawie bym wyrzucił 🤦‍♂️


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Sklep w Orange Flex [TEST]

Ja dostałem w wersji papierowej. Nie pamiętam tyko, czy była możliwość wyboru w wersji elektronicznej, czy papierowej.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Sklep w Orange Flex [TEST]

Takie ekologiczne podejście firmy i brak efaktury - wstyd.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sklep w Orange Flex [TEST]

I jeszcze jedno uzupełnienie: dziś ankieta NPS o przesyłce - tylko czemu tradycyjna przez przychodzącą rozmowę głosową - to powinno być w apce 🤷‍♂️

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Sklep w Orange Flex [TEST]

Pewnie apka jest tylko pośrednikiem w przyjmowaniu zamówienia. Reszta leci dalej tak, jak by było zamawiane bezpośrednio na stronie Orange, FLEX jest tylko nakładką, tak by mi to wyglądało.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Sklep w Orange Flex [TEST]

@Piotrekk85 napisałeś, że przy dostarczaniu przesyłki kurier nie chciał od Ciebie PIN-u do odebrania przesyłki? Dla mnie dziwna sprawa, bo jak ja zamówienie składałem, to kurierowi nie dało się przejść dalej w systemie, jak nie podałem kodu PIN, który przyszedł w SMS-ie, w dniu, kiedy miała być dostarczona przesyłka. Tu ważna informacja, aby nie skasować SMS-a z kodem PIN. Nie sprawdzałem, jak można by było odebrać przesyłkę bez podania kodu PIN.

 

Kolejna sprawa, sprzedaż urządzeń, które mają pracować w naszych domach. Dokonałem zakupu Xiaomi Mi Smart Power Plug (WiFi).

Screenshot_20210804-224038_Orange Flex.jpg

Przesyłka przyszłą bardzo szybko, na drugi dzień około godziny 14-tej. Dziś ją rozpakowałem i do podłączenia, a tu mały zonk. Urządzonko działa tylko w gniazdkach bez bolca uziemiającego. Więc tu moje pytanie: Czemu Orange wypuszcza na rynek sprzęt, który nie jest dostosowany do polskich warunków, w tym przypadku do instalacji elektrycznych w naszych domach?

Ja sobie poradzę, bo zrobię przedłużacz dostosowany do tego urządzona, ale niestety zawęża to już pole jego użytkowania do bezpośredniego podłaczenia.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sklep w Orange Flex [TEST]

Mnie kurier DPD zna. Może to kwestia jakaś lokalna że nie chciał pinu.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Sklep w Orange Flex [TEST]

U mnie lokalny kurier DPD też mnie zna, bo często dostarcza przesyłki. Przy odbiorze tej paczki umówiliśmy się telefoniczne na odbiór w miejscu tam, gdzie nam było wygodnie. Natomiast w jego systemie bez kodu PIN nie mógł wydać paczki. Ciekawe, czy to zależy od zamawianego urządzenia, czy wynikła inna sytuacja w nadaniu samej paczki.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Sklep w Orange Flex [TEST]

Dziś obierałem cebulę i tak mnie coś naszło a propos kosztów wysyłki. Otóż próbując zamowic iPhone za 5k też zapłacimy za przesyłkę .. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Sklep w Orange Flex [TEST]

Skoro za czujnik kosztujący 29 zł płacimy za przesyłkę 12,99 zł to raczej za sprzęt za 5 koła tak samo 🤔

W sklepie nie ma info o darmowej dostawie od jakiejś ceny wzwyż.