Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby zasięg LTE


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Słaby zasięg LTE


@jarynnapisał(-a)

Przecież wiadomo, że odpowiedź będzie niekonkretna. To ile jest tej prędkości 40Mb/s? 


Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie.....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Słaby zasięg LTE

@adamo1964  jaka według ciebie wartość dBm jest dla ciebie dobrym sygnałem a jaka jest złym? Najprawdopodobniej wcale nie wiesz jaka prawidłowa wartość powinna być przy dobrym a jaka przy złym poziomie sygnału. Jeśli wiesz, że kreskami nie mierzymy poziomu sygnału to mów poprawnie. A to, że jesteś elektronikiem z zawodu wcale nie znaczy, że wiesz co oznaczają "kreski na wyświetlaczu" . I tak kolega wyżej dobrze mówi telefon telefonowi nie równy nawet mając modem tej samej kategorii potrafi jeden lepiej odbierać od innego. A Jeśli są różnej kategorii to tym bardziej. Podaj skrzyżowanie ulic w których mieszkasz. Ponad to pokaż screeny  network cell info . Masz  router poza telefonem czy tylko telefon? Bo jeśli nie masz to router z odpowiednią anteną na pewno poprawi sytuację. Ile wgl masz do bts'a?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Słaby zasięg LTE


@adamo1964napisał(-a)

Tu nie chodzi o ilość kresek na wyświetlaczu.

Wynik Speed test na dobrym sygnale 110-130 a na słabym 40k/sek

Doskonale wiem co znaczą kreski na wyświetlaczu bo jestem elektronikiem z zawodu 😉


Podaje chyba jakieś wartości Speed tworzy jakieś jednostki k/sek, potem prostuje na Mb/s. To w końcu ile jest tej prędkości? 110-130, 40 -  to co to ma być? Chyba teraz rozumie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Słaby zasięg LTE

@jaryn @obstawiam  ze jednak mu chodzi o Mb/s . Jak ma dobry sygnał to ma 110-130 a jak zły to 40Mb/s ale jeśli tak to pewnie chodzi o download bo ile wychodzi uploadu to chyba nie napisał. Po za tym nie wiadomo ile to dla niego dobry sygnał . Bo dobry sygnał to przedział -70-80 średni to tak -90-100 powyżej -110 to raczej źle.

 

_______________

Wpis poddany edycji - netykieta - Rafał


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Słaby zasięg LTE

Jak piszę że mam słaby sygnał z nadajnika to chyba wiem o czym pisze i to nierozerwalnie wiąże się z prędkością internetu,natomiast rady abym użył routera ( do czego jak mam w domu internet kablowy 500Mb/s) można włożyć do rad nie dla mnie.    Poziom RSRP u mnie to -111

A co do Flexa i sieci Orange to widzę że muszę się z Wami pożegnać bo taki play radzi sobie u mnie duuużo lepiej i nie ma z nim problemu.

Na e-Sima trochę poczekam ale myślę że i Play go wdroży.

P.S. NIE oczekuję odpowiedzi

 

________________

Wpis poddany edycji - Rafał

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Słaby zasięg LTE

Wiem co ja mam u siebie w domu. Takie wyciąganie podstawowych danych do jakiejś dyskusji. Nareszcie wiadomo, coś o RSRP, ale nie wiadomo o RSSI? A jeszcze w jakim paśmie? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Słaby zasięg LTE

@adamo1964to skoro masz taki super szybki internet domowy to po co ta dyskusja? na telefonie po mobilnym wyciągasz 40Mb/s? Jak na mobilny to wystarczająco.

 

W domu jak się ma szybki internet to się włącza wifi na telefonie i nie używa mobilnego.

 

____________

* Wpis edytowano - Wiktor