Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowa na Koszt Odbiorcy we flex ?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rozmowa na Koszt Odbiorcy we flex ?

Czy działa funkcja  Rozmowa na Koszt Odbiorcy ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozmowa na Koszt Odbiorcy w flex ?

Usługi tej pochodzącej z klasycznego mobilnego Orange nie ma. Na numer *550 można się dodzwonić, ale zazwyczaj będzie info że połączenie nie może być zrealizowane.
Być może są jakieś warunki kiedy to zadziała, ale obecność środków premium we flex na docelowym numerze - to nie wystarcza.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowa na Koszt Odbiorcy w flex ?

@Citi2017 sprawdziłem, połączenie na koszt odbiorcy na numer FLEX nie może zostać zrealizowane.

 

edit:

podejrzewam, że takie połączenie dało by się wykonać, jeśli na koncie premium będą środki. ja nie mam i nie zamierzam przelewać, ale jak ktoś ma ochotę dalej temat podążyć, to można sprawdzić tą opcję:

Screenshot_20200119-110346_Orange Flex.jpg

Wydaje mi się, że jak konto zostanie uzupełnione, to połączenie powinno dać się zrealizować. W przypadku połączeń na numer 510 10 100 też opłaty są pobierane z tego konta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozmowa na Koszt Odbiorcy w flex ?

Usługi tej pochodzącej z klasycznego mobilnego Orange nie ma. Na numer *550 można się dodzwonić, ale zazwyczaj będzie info że połączenie nie może być zrealizowane.
Być może są jakieś warunki kiedy to zadziała, ale obecność środków premium we flex na docelowym numerze - to nie wystarcza.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rozmowa na Koszt Odbiorcy w flex ?

czyli w flex nie można dzwonić na koszt Abonenta  dziękuje @Piotrekk85  i @ketrasaArtur  za odpowiedzi i wyjaśnienia .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowa na Koszt Odbiorcy w flex ?

@Citi2017 tak by to wyglądało, usługa na koszt odbiorcy przysługuje wiec tylko dla klientów Orange, a w przypadku połączeń na kartę, muszą być zapewnione środki na koncie osoby, do której dzwonimy. Inaczej połączenie też nie będzie zrealizowane.