Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming FLEX i FUP


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52791
  • 713

Roaming FLEX i FUP

@Ron też prawda. Źródłem informacji zostaje obecnie czat FLEX, natomiast z użytkowników FLEX nikt nie napisał, że dostał FUP, więc pytanie zostaje czysto teoretyczne. Może komuś uda się sprawdzić w praktyce. Osobiście nie sprawdzę, bo nie wybieram się zagramanicę na dłuższy czas.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Roaming FLEX i FUP

Środki z FUP pobierane są ze środków premium.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Roaming FLEX i FUP

Wykluczył bym ewentualność, że nikt nie przekroczył tego czasu. Podobnie jak ja za granicą pracuje 3-5% ludzi, więc przy 150 tysiącach klientów Orange Flex ok. 5 tys. lub nawet więcej pracuje za granicą.

 

Jestem we Flex nowy, więc trochę to czasu zajmie, ale będę obserwował i Was poinformuję jeśli te dodatkowe stawki się u mnie pojawią.

Anonim

Nie dotyczy

Roaming FLEX i FUP

@bawool też mi ciężko uwierzyć, że nikt z Flex nie załapał się na FUP. Ba początku zeszłego roku mieli 100 tysięcy aktywnych użytkowników. To czekamy na wieści


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3221
  • 7515
  • 137

Roaming FLEX i FUP

Fajnie by było jakby operator stworzył nową taryfę we FLEX lub abo z usługami głównie w roamingu. Płatny pakiet z Rozmowami SMS i z 15GB za ok 100 zł? Chętni się znajdą. 

Anonim

Nie dotyczy

Roaming FLEX i FUP

@Ron według mnie taka oferta nie ma szans powstać. W samym Orange w najwyższym abonamencie do wykorzystania w Unii jest ok 11 GB. Dodatkowi nie sądzę aby dało się opłaty FUP jakoś przeskoczyć. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Roaming FLEX i FUP

A dlaczego klienci w Polsce mają dopłacać do roamingowiczów? Przecież jeśli Orange obniży ceny dla ludzi za granicą, to podniesie w Polsce. Już było kilka podwyżek przez roaming. Kolejne chcecie?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3221
  • 7515
  • 137

Roaming FLEX i FUP

Chyba ktoś nie zrozumiał. Stworzenie specjalnej taryfy dla pracujących za granicą. Kwota abonamentu wysoka, ale bez niespodzianek. Na pewno znajdzie chętnych. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32323
  • 36244
  • 1366

Roaming FLEX i FUP

Obecnie 1GB w roamingu to koszt ok. 15 zł. Więc zaproponuję za 225 zł za 15GB. A nie co kilka tygodniu proponujesz coś taniej. Naprawdę nie widzę powodu, aby klienci w kraju dopłacali do tych w roamingu. Internet nie jest rzeczą pierwszej potrzeby by stosować kryteria socjalne.
Anonim

Nie dotyczy

Roaming FLEX i FUP

@Piotrekk85  Zgadzam się. Sieci stosują RLAH  Więc jak ktoś sporadycznie wyjeżdża nic nie dokłada. Jak jest dłużej wchodzi FUP. I to już klient sam musi podjąć decyzję. Albo korzysta z dopłatami albo kupuje numer lokalnego operatora..