Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja w Orange Flex mimo zadłużenia

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

Rejestracja w Orange Flex mimo zadłużenia

► Wątek został wyodrębniony z tematu Zadłużenie a rejestracja - Moderator Wiktor ◄

 

A jak wygląda wobec Orange Flex? Jest możliwość rejestracji mimo zadłużenia za uslugi z abonamentu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Rejestracja w Orange Flex mimo zadłużenia

@Gasienica91 

 

Ogólnie korzystając z jakiegoś operatora mając u niego dług oczywiste jest że należy spłacić dług wcześniejszy.

 

Orange Flex jest trochę inną ofertą.Nie wszystkie systemy informatyczne Flexa są połączone z Orange.

 

Kiedy weźmiesz Flexa i będzie podpięta aktywna karta płatnicza to wątpię aby Ci zablokowali numer.

 

Inaczej jest w przypadku abonamentu gdzie płacisz przelewem po czasie,możesz przelewu nie wykonać.

 

Od Flexa nie można odpisać karty,Mają pewność że póki masz aktywny Plan płacisz.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja w Orange Flex mimo zadłużenia

A posiadasz nie zablokowaną kartę płatniczą która ma funkcję płacenia w sieci?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Rejestracja w Orange Flex mimo zadłużenia

@Gasienica91 

 

Jeżeli masz kartę płatniczą która jest niezablokowana lub masz kogoś w najbliższej rodzinie kto taką posiada to będziesz mogła korzystać z Orange Flex,Oczywiście usługę zarejestruj na siebie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

Rejestracja w Orange Flex mimo zadłużenia

Aha... tak, posiadam własną. Zastanawia mnie tylko pkt. w regulaminie: IV Oferta; 2. Skorzystanie z Oferty będzie możliwe, jeśli: - nie będziesz mieć zaległości finansowych wobec Orange;


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Rejestracja w Orange Flex mimo zadłużenia

@Gasienica91 

 

Ogólnie korzystając z jakiegoś operatora mając u niego dług oczywiste jest że należy spłacić dług wcześniejszy.

 

Orange Flex jest trochę inną ofertą.Nie wszystkie systemy informatyczne Flexa są połączone z Orange.

 

Kiedy weźmiesz Flexa i będzie podpięta aktywna karta płatnicza to wątpię aby Ci zablokowali numer.

 

Inaczej jest w przypadku abonamentu gdzie płacisz przelewem po czasie,możesz przelewu nie wykonać.

 

Od Flexa nie można odpisać karty,Mają pewność że póki masz aktywny Plan płacisz.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.